Děkujeme vám všem, kteří jste byli po celý rok s námi. Poděkování patří hlavně vám, kteří jste s námi sdíleli vlastní příběhy, komentáře a zkušenosti. Tyto příběhy denně inspirují spoustu čtenářů a dodávají jim odvahu změnit zažité koleje. Z toho máme opravdu velkou radost.

Často čteme i vidíme, jak hubnete, uzdravujete se a jak vám změna stravy pomáhá v mnoha ohledech. Jednoduše se vám  daří v životě lépe. To nás motivuje k další práci na tomto projektu.

Vyrostli jsme!

Když jsme stránky před 6 lety zakládaly, vůbec jsme si nedokázaly představit, jak velké množství lidí jej bude pravidelně navštěvovat. Na naše stránky přijde ročně přes 600 000 návštěvníků. To je už obrovská komunita lidí!

Budeme moc rády, když se nám společně podaří tuto komunitu i nadále rozvíjet. Víme totiž, že čím více lidí bude spokojenějších a zdravějších, tím lépe se nám všem bude na této planetě žít. 

Náš zvláštní dík patří úzké skupině vás, kteří jste s námi absolvovali kurz nebo se stali členy Klubu Jíme Jinak. Díky vám můžeme na tomto projektu dále naplno pracovat, chystat další materiály a videa do klubu nových i programů, můžeme i nadále nechat tento web 100% bez reklam a bez komerčního vlivu sponzorů. Děkujeme vám!

Co letos v Klubu Jíme Jinak přibylo

V klubu JJ přibyla spousta materiálů. Hlavně nových videoreceptů a videorozhovorů s odborníky nebo sportovci. Přibyly materiály v sekci vzdělávání a přibylo mnoho odpovědí v poradně. V klubu samozřejmě zůstaly i veškeré materiály od jeho založení, takže se k nim členové mohou kdykoliv vracet.

Členové klubu JJ mají vždycky něco navíc, ať jsou to výhodné nákupy nebo pozvánky na festivaly zdarma.

A co nám ještě letos vyšlo?

Na vaši poptávku jsme jen letos vytvořily hned tři úspěšné kurzy. Byl to Povánoční restart, Hubnutí do plavek a Zdravé dezerty. Byla to spousta práce, ale za vaše ohlasy a výsledky to stálo.

Tento web tvoříme pro vás a tak bychom rády věděly, jaká témata a kurzy chcete na webu najít příští rok. Budeme rády, když nám to dáte vědět do komentářů.

Děkujeme vám a přejeme krásný celý příští rok

Moc vám děkujeme za vaši přízeň a přejeme vám, aby byl pro vás příští rok zdravý a veselý.

A než se pustíte do oslav nového roku, máme pro vás dárek. V lednu chystáme první on-line festival ekologických filmů. Dáme vám ještě vědět, abyste si stihli včas rezervovat vstupenku. Bude zdarma.

Krásný nový rok 2017

Seriál: Jak na jaro

materiály
 • Stáhněte si jej a upravte jídelníček.
 • Vyhněte se nemocem a jarní únavě.
 • Jídelníček ke stažení!
 1. I já moc děkuji, že jste s námi, Evi, Helčo :) jste skvělou zásobárnou informací, pozitivního naladění a je tu prostě skvělá parta lidí.. v uplynulých dvou týdnech jsem byla závislá na okolí , čím mě nakrmí a i když to nebylo jj, byla jsem vděčná, že mám co jíst a teď už zase ujíždím na JJ dobrotách :) konečně jsem vyzkoušela congee, bašta veliká :) jinak rekonvalescence probíhá překvapivě pomalu, ale je už mnohem líp :) krásné, zdravé dny nám všem :)

  • Moc děkujeme za to, že jsi tu s námi Neli! Doufám, že operace proběhla dobře a bude všechno v pořádku. To víš, je to vždycky zásah. Ale Ty by sis jinak neodpočinula a měla bys to hnedle znovu, tak jen hezky odpočívej :-) Krásný rok vaší rodince!

   • Evi děkujeme! I celé vaší rodince krásný rok! Vystihla jsi to suprově, takovéto zastavení bylo nutné, velká lekce.. jestli je vše ok budu vědét až začátkem března, líp se cítím, jen se moc cpu, tak už jsem taky v povánočním restartu ;) opatrujte se a buďte šťastní :)

 2. Zdravím, také moc nepíšu, ale pilně sleduji vaše stránky a snažím se jíst zdravě.Nezvládám to na 100% ani náhodou, ale po roce a půl s vámi jsem přišla o všechny své choroby( zvýšený cholesterol, potíže se štítnou žlázou, chronická rýma, hemoroidy a věčné trávící potíže a žlučník).Byla jsem vyhlášený hypochondr a nejednou jsem bez léků a bez potíží a šťastná.Moc děkuji za tuhle cestu, kterou jste mi ukázaly.Jitka

  • Jitko, tak to je skvělé, že jste nám o tom napsala, to je důvod k oslavě! :-) Zbavit se během půl roku tolika potíží a léků, to se běžným lidem musí jevit jako totální zázrak. Jste ukázkový příklad toho, že strava je lék. Ještě jednou moc díky za zprávu, to je pro nás moc krásné čtení, že jste šťastná a zdravá.

 3. Milá Helčo a Evi, mám na srdci vám oběma moc poděkovat za to, že jste založily tento skvělý a užitečný web a tím tak neskutečně pomáháte ostatním. Jste fakt úžasné a chci vám poděkovat za vaše inspirativní nápady, kurzy, recepty a zajímavé články. Také nejsem velký spisovatel do komentářů, ale jsem s vámi od začátku a sleduju vás každý den, je to příjemná závislost. Přeju vám i všem vašim příznivcům krásný nový rok, plný zdraví, lásky, inspirace a společných setkání. Jsem šťastná, že jsem v klubu JJ!

  • Eliško, však my o vás víme, i když tolik nepíšete :-) Moc si vážíme vašich slov a vaší podpory. My jsme šťastné, že jsou s námi v Klubu takové fajn ženskéj jako vy.

 4. Zdravím všechny v novém roce, doufám, že se máte sluníčkově, najeli jsme tvrdě na opětovné zlepšení jídelníčku, cvičení a delší pobyt venku, tak snad to dáme:D přeju všem nádherný nový rok a usmívejte se- opravdu to funguje:D

 5. Evi a Helčo,
  děkuji za vše, co pro nás děláte. Vaše video (jako všechna videa a komentáře)je pohlazení na duši a další výzva k pokračování výborného zdravého stravování.
  Mě pomohlo za necelý rok moc, jak zdravotně, tak i na váze. Pořád je co vylepšovat a učit se, takže se těším na všechno, co nás v Novém roce na stránkách JJ čeká.
  Přeji celým Vaším rodinám a všem klubákům i neklubákům pevné zdraví, lásku a dobrou náladu po celý rok.
  Eva

  • Evi, my máme ze všech Tvých úspěchů velkou radost, sledujeme ten pokrok a těšíme se s Tebou, jak to jde, když se chce. Děkujeme za Tvé přání pro všechny. Říkám si, jak by asi ten náš národ vypadal, kdyby byli všichni v podstatě zdraví a měli dost lásky a dobrou náladu – to by byl hotový ráj! Už aby to bylo :-)

 6. Milá Evo a Heleno, přeji Vám do nového roku jen to nejlepší, aby se Vám splnila všechna přání, abyste měly stále tolik nápadů a energie na tento skvělý projekt. :-) Jsem také z těch, která příliš často nekomentuje příspěvky, ale věřte, že Vaše stránky navštěvuji často a ráda, odvádíte skvělou práci! Dě ku ji. :-) :-) Jarka

 7. Evi a Helčo , vše nejlepší do nového roku a i když nevkládám moc komentářů jsem tu s Vámi. Vždy mě to nakopne( když je mi smutno) a pokračuji dál. Tak jak píše Mirka je to pohlazení na duši……

 8. Holky přeji vám oběma šťastný a krásný rok plný neutuchající inspirace :)! Jste skvělé a je super, že tu jste a dáváte do tohoto pěkného projektu toliko energie :)! Nový rok plný úsměvů přeji vám i všem klubákům i neklubákum JJ, je to s vámi příjemné prožívání. Připíjím všem na šťastný, zdraví rok 2017 super nealko punčíkem :D

 9. Evo a Helčo, já děkuji vám za to, že můžu být s vámi v klubu. Tolik pozitivní energie, kterou z vašich stránek čerpám!! Obdivuji, že stále do klubu i na stránky přidáváte nové inspirující materiály, které mě stále nutí na sobě dále pracovat a vytrvat na cestě, na kterou jsem se s vámi dala. Přeji vám jen to nejlepší v roce 2017. Jitka

 10. Přeji vám vše nejlepší do nového roku 2017 a moc děkuji, že jste tu pro nás.
  Vaše stránky a váš osobní přístup je pro mne pohlazení na duši. Když je mi smutno, tak mne
  stránky potěší a povzbudí. Je mi s vámi dobře. Mějte se moc krásně, Mirka

 11. Zobrazit všech 25 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Jíme Jinak
Autorem článku je Jíme Jinak
Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)
Předchozí článekCo dělat když se přejíme nebo opijeme?
Další článekBěhem roku 12 kilo dole (Martina 31 let)