Domů > Magazín > Blog

Děkujeme, že jste s námi!

Děkujeme vám všem, kteří jste byli po celý rok s námi. Poděkování patří hlavně vám, kteří jste s námi sdíleli vlastní příběhy, komentáře a zkušenosti. Tyto příběhy denně inspirují spoustu čtenářů a dodávají jim odvahu změnit zažité koleje. Z toho máme opravdu velkou radost.

Často čteme i vidíme, jak hubnete, uzdravujete se a jak vám změna stravy pomáhá v mnoha ohledech. Jednoduše se vám  daří v životě lépe. To nás motivuje k další práci na tomto projektu.

Vyrostli jsme!

Když jsme stránky před 6 lety zakládaly, vůbec jsme si nedokázaly představit, jak velké množství lidí jej bude pravidelně navštěvovat. Na naše stránky přijde ročně přes 600 000 návštěvníků. To je už obrovská komunita lidí!

Budeme moc rády, když se nám společně podaří tuto komunitu i nadále rozvíjet. Víme totiž, že čím více lidí bude spokojenějších a zdravějších, tím lépe se nám všem bude na této planetě žít. 

Náš zvláštní dík patří úzké skupině vás, kteří jste s námi absolvovali kurz nebo se stali členy Klubu Jíme Jinak. Díky vám můžeme na tomto projektu dále naplno pracovat, chystat další materiály a videa do klubu nových i programů, můžeme i nadále nechat tento web 100% bez reklam a bez komerčního vlivu sponzorů. Děkujeme vám!

Co letos v Klubu Jíme Jinak přibylo

V klubu JJ přibyla spousta materiálů. Hlavně nových videoreceptů a videorozhovorů s odborníky nebo sportovci. Přibyly materiály v sekci vzdělávání a přibylo mnoho odpovědí v poradně. V klubu samozřejmě zůstaly i veškeré materiály od jeho založení, takže se k nim členové mohou kdykoliv vracet.

Členové klubu JJ mají vždycky něco navíc, ať jsou to výhodné nákupy nebo pozvánky na festivaly zdarma.

A co nám ještě letos vyšlo?

Na vaši poptávku jsme jen letos vytvořily hned tři úspěšné kurzy. Byl to Povánoční restart, Hubnutí do plavek a Zdravé dezerty. Byla to spousta práce, ale za vaše ohlasy a výsledky to stálo.

Tento web tvoříme pro vás a tak bychom rády věděly, jaká témata a kurzy chcete na webu najít příští rok. Budeme rády, když nám to dáte vědět do komentářů.

Děkujeme vám a přejeme krásný celý příští rok

Moc vám děkujeme za vaši přízeň a přejeme vám, aby byl pro vás příští rok zdravý a veselý.

A než se pustíte do oslav nového roku, máme pro vás dárek. V lednu chystáme první on-line festival ekologických filmů. Dáme vám ještě vědět, abyste si stihli včas rezervovat vstupenku. Bude zdarma.

Krásný nový rok 2017

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

I já moc děkuji, že jste s námi, Evi, Helčo :) jste skvělou zásobárnou informací, pozitivního naladění a je tu prostě skvělá parta lidí.. v uplynulých dvou týdnech jsem byla závislá na okolí , čím mě nakrmí a i když to nebylo jj, byla jsem vděčná, že mám co jíst a teď už zase ujíždím na JJ dobrotách :) konečně jsem vyzkoušela congee, bašta veliká :) jinak rekonvalescence probíhá překvapivě pomalu, ale je už mnohem líp :) krásné, zdravé dny nám všem :)

Zdravím, také moc nepíšu, ale pilně sleduji vaše stránky a snažím se jíst zdravě.Nezvládám to na 100% ani náhodou, ale po roce a půl s vámi jsem přišla o všechny své choroby( zvýšený cholesterol, potíže se štítnou žlázou, chronická rýma, hemoroidy a věčné trávící potíže a žlučník).Byla jsem vyhlášený hypochondr a nejednou jsem bez léků a bez potíží a šťastná.Moc děkuji za tuhle cestu, kterou jste mi ukázaly.Jitka

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

1
20

Kdy jindy, když ne teď?

Zůstali jste doma a nikam nemůžete? Porady řešíte přes skype a máte pořád mobil na uchu? Doma teď pracuje i partner a řádí tu nevyvětrané děti? Nikam nemůž...