Marta: Ahoj všichni, jmenuji se Marta a jsem tu s vámi od jara. Nejdřív jsem jela sama asi dva měsíce jako nečlen. Pak jsem zjistila, že s podporou klubu Jíme Jinak to bude lepší ? a rovnou jsem šla i do Plavek. Podařilo se mi dostat na mou bývalou váhu, o čemž se mi ani nesnilo…Na detox se moc těším, protože cítím, že potřebuji motivaci, abych se zvládla zbavit chutě na čokolády ?a na sladké vůbec. Moučníky podle Jíme Jinak sním raz dva…a když nejsou, nastoupí čokoláda. A vůbec celý trávicí okruh potřebuji pořádně doladit. Těším se, bude to můj první pořádně dlouhý kurz ?

PS: Letní hubnutí? Zkus to jinak!
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Buďte první, kdo napíše komentář