Jak docílit fyzické i duševní pohody? Odpovědi nabídne Festival Evolution. Kdo zná Festival Evolution ví, že jen tak nenajde lepší místo, kde pod jednou střechou sežene vše, co souvisí se zdravým životním stylem. Na své si zde přijdete, ať vyrazíte za inspirací, za dobrým jídlem nebo za nákupy. Členové Klubu Jíme Jinak mají vstupenky za polovinu!

Kdy, kde a co

Zná to každý z nás. Občas se prostě necítíme ve své kůži a ve většině případů za to můžou hormony, přemíra stresu nebo jen nedostatek spánku či nevhodná strava. Jak ale zvládnout náročné životní tempo a přitom si zachovat zdraví a energii? I to se dozvíte na Festivalu Evolution, který proběhne v termínu 16. – 18. září 2022 na Výstavišti v Praze Holešovicích. Průmyslový palác se konečně dočkal rekonstrukce a je uzavřen, festival se proto bude konat v Křižíkových pavilonech, které se nacházejí hned za palácem a letos prošly důkladnou rekonstrukcí. 

Program bude bohatý

Najdete zde vše od produktů zdravé výživy, potravin v bio kvalitě, přes přírodní kosmetiku a oděvy až po ekologické produkty do domácnosti. Stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

Festival Evolution se od jiných akcí odlišuje tím, že vystavovatelská a programová nabídka se vzájemně doplňují a prolínají. Těšit se můžete na celou řadu inspirativních přednášek z oblasti zdraví, udržitelnosti, alternativy, osobního rozvoje, ale také na pohybové workshopy, ukázkové lekce nebo konzultace a poradenství. Na Výstaviště zavítají rovněž koučové, kteří vám poradí, jak na sobě pracovat nebo jak aktivovat svůj talent.

Během tří dnů se zde představí lékaři zastupující konvenční či celostní medicínu, prostor dostanou praktici alternativní léčby a dojde i na osvědčené „babské“ rady. Odborníci z řad lékařů poradí, co dělat, když nemůžete spát, máte migrény, nebo se příliš stresujete. Nutriční poradci se zaměří na správnou výživu a doporučí vám, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování. 

Děti

Na festival s sebou vezměte i děti. Připraven je pro ně zajímavý program, ale také hlídací koutek. Chybět nebude ani místnost pro přebalení nebo nakrmení nejmenších.

Bližší informace

Více informací najdete na stránkách www.festivalevolution.cz

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu mají na jednodenní vstupenky slevu 50%.

[ přihlaste se 

 

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

    • Dobrý den, omlouváme se za potíže, šlo o malý technický zádrhel na stránkách festivalu, ale teď už je vše v pořádku a kód je funkční. Lze uplatnit na jednodenní vstupenku. Užijte si festival a dejte vědět, jak se vám líbil ;-)

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekSušené ryngle
Další článekJste unavená, hladová a lenivá? Podzim je tu!