Domů > Magazín > Blog

Heal summit (10.-17.3. 2020)

Vypněte zprávy a nalaďte se s odborníky z Heal Summit na to, že svoje zdraví a svůj osud máte ve svých rukou.

Co je Heal summit

Je to největší online kongres na světě v oblasti zdraví a léčení v podání nejlepších odborníků.
Přednášející se dívají za nemoc, za její symptomy a prohloubují naše chápání zdraví a léčení. 
Místo boje se symptomem je čas podívat se na to, co tento symptom způsobilo.
Tento kongres poskytuje nejen nahlédnutí do myslí předních vědců a duchovních učitelů, ale také uvádí příklady konkrétních lidí, kteří byli uzdraveni nebo se uzdravili sami. Léčba může být velmi komplikovaná a osobní, ale může k ní dojít také spontánně za okamžik. Díky těmto inspirujícím a emotivním příběhům se dozvíme, co funguje, co ne a proč.

Přihlásit se můžete zdarma na stránkách Heal summit.

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Heal summit je naprosto úžasný. Rozhodně stojí za shlédnutí. Já si zajistila trvalý přístup k těmto videím, stojí mi to za to. Obsažené informace jsou mnohem hlubší než se múže na první pohled zdát.

je to výborné! a ohledně jídla a trávení díky JJ už spoustu věcí vím :)

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

28
2

Nebe v puse aneb salát není jen okurka, paprika a rajče!

Než jsem začala jíst “jinak”, byly moje večeře většinou ze salátů. Ale špatně sestavených. Byly hladové, navíc to byla nuda. Stále to samé doko...