Bartoanaovj: Evi, Helčo, děkuji za práci kterou děláte. I když se snažím, tak mi nový životní styl často klouzal mezi prsty, nicméně jsem rozhodnuta pokračovat dál a dál šířím i ducha tohoto stravování, nenásilně a jen když je k tomu vhodná příležitost. Mám téměř 6 kg dole, ale bonus pro mě je, že mi dnes sestřička při odběru krve (dárce krve) řekla, že je vidět zdravé stravování – že mám ČISTÉ OČI ……tak mám radost – pěkná třešnička na dortíčku. Takže i Vám dámy veliká poklona….
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
I sestřička v nemocnici si všimla, že jím zdravě
Poslední komentáře
Lenka
Dnes v 13:04Já miluju ume ocet do jidla a jablečný do pití. Kokosový neznám vůbec .
Krásný povídání ♥️
Klub
Kurz
Klub
Buďte první, kdo napíše komentář