Vyšly jsme vstříc vaší touze sdílet v rámci Jarní očisty fotky vašich nových kuchařských kousků a místností před a po úklidu - připravily jsme pro účastníky kuzru uzavřenou skupinu na Facebooku.

Facebook - Jarní očistaMůžete zde sdílet svoje pocity, radosti, nálady, starosti, fotky, videa. Zda se nám ukážete v plavkách “ před a po“ necháme jen a jen na vás :-) Pokud už víte, čím se za splnění svých cílů odměníte, můžete nahrát fotku své odměny jako inspiraci pro ostatní. Zkrátka je to místo pro vás, kde se můžete realizovat textem, fotkou nebo videem.

Novinkou v letošní jarní očistě je také sekce Dar za dar. Detaily toho, jak můžete v rámci úklidu věnovat věci, které vám neslouží, ale jinému by mohly, vám popíšeme v prvním týdnu Jarní očisty. Do uzavřené Facebookové skupiny pak můžete dávat fotky věnovaných předmětů.

Diskuse na Facebooku už běží, můžete se připojit.

Zítra se na vás těšíme v Přípravném týdnu!

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

Neuvěřitelných 68 komentářů. Jak to vidíte vy? Napište komentář.

  • Záleží, Hani, zda jste začátečník či pokročilá a zda chcete zatím jen vynechávat nevhodné potraviny (v tomto týdnu to bylo maso a uzeniny) nebo zda si budete chtít uvařit něco zdravého. Jídelníček je připravený od prvního týdne viz https://www.jimejinak.cz/recepty-bez-masa/, tedy v tomto týdnu už jste se mohla inspirovat recepty a něco si vyzkoušet uvařit. Můžete ale klidně vařit až od pondělí 12.3., pokud vám to tak vyhovuje. Každý jde svým tempem a podle svých možností.

 1. Mám tip. Když se skupina vyhledá s mezerníkem před názvem Jarní očista, najednou se v nabídce objeví… To bude asi ten šotek!

 2. Heli,

  děkuju za odpověd, bohužel vás tam prostě nemám :(
  Co s tím ? Ani jsem vás nenašla ve vyhledávači skupin :(

  Děkuju
  PeTra

 3. Ahoj, taky moc prosím o přidání do skupiny na FB. Zkoušela jsem přes návod, ale píše mi to, že skupina neexistuje. Děkujuuu moc, Danča

  • Mně to píše, že už jste přidaná, pokud používáte k FB stejný mail, ze kterého píšete komentář. Přihašte se do své FB stránky a vlevo asi uprostřed jsou skupiny, kam patříte a tam by měla být i Jarní očista. Ikonku má stromeček.

 4. Prosím také o poslání pozvání do skupiny, FB normálně pracuje, jen skupina se prostě nezobrazí…. píšu tady už celkem třetí dotaz, skupina nejde dohledat ani podle názvu… děkuju

 5. Evi můžu také poprosit o zaslání pozvánky z FB? Mám stejný problém jako Lucka Z. a Mhelena. Snažím se to prolomit už od včera a stále nic:( Předem moc děkuji.

 6. Tak se mi konečně podařilo se přihlásit. Problém byl v tom, že jsem nebyla přihlášena na Facebooku. Až dosud jsem se tomu důsledně bránila, ale teď není jiná možnost….

  • Hani, FB nebudete potřebovat, pokud nechcete s holkama klábosit a sledovat jejich fotky. Celý program je na FB úplně nezávislý a my tam žádná moudra vkládat nehodláme. Je to bonus pro ty, kerým vyhovuje a prosili o něj.

   • Nejde mi Facebook. Myslím, že jsem ten postup pochopila, přesto to nejde :-) Nápis Facebook – skupina nelze rozkliknout. Pokud kliknu na Uzavřená diskusní skupina nebo Inspirace – fotky jídel, objeví se Obsah není dostupný. Není tam zobrazená žádná skupina ani tlačítko Přidat se. K účtu na FB jsem normálně přihlášená, jen ta skupina se vůbec nezobrazuje.

    • Jsem na tom bohužel stejně jak píše Lucka Z. Žádné tlačítko Přidat se jak je psáno v návodu na Blogu se neobjeví, pouze info, že obsah není dostupný. Jinak na svůj facebook se dostanu v pohodě.

    • Lucko, tak jsme to právě otestovali na 4 různých počítačích v ČR a odkaz funguje. Název skupiny je uvedený v blogu, úmyslně tam a ne tady. Poslala jsem pozvánku na email uvedený v registraci, už to musíme prolomit! :-) Pokud zronva nejede FB, tak s tím nehneme, ale jinak by to mělo fungovat.

     • Děkuju, Evo. Je to nějaký šotek, já jsem opravdu poctivě a několikrát postupovala dle vašeho návodu, zkoušela jsem to z telefonu i z pc, i z manželova FB, ale nešlo to. V blogu ani název skupiny nevidím – buďto si tedy vůbec nerozumíme nebo je to nějaký šotek..to je fuk, díky za ruční přidání. :-)

 7. mě rovněž nejde FB skupina zobrazit….a také žádný pozývací mail jsem nedostala, zaplaceno mám už dlouho..

 8. Mě bohužel FB skupina nejde zobrazit … A ani jsem jako účastník kurzu nedostala žádný mail s pozváním do skupiny.

   • právě jsem dala článek do blogu v kurzu, jsou tam instrukce, mrkněte, prosím a konejte :-)

    • Mrkla jsem :-) a snažila se, ale ten odkaz v pravé sloupci na FB nějak nefunguje, píše mi to Obsah je momentálně nedostupný … takže není ani k čemu se přidat a čekat na odsouhlasení. Nikde není napsaný ani název skupiny, abych ji mohla dát vyhledat a zkusit se přidat …

     • Přidávám se, i mně to píše Obsah je momentálně nedostupný. Nemůže to být tím, že jsem na FB pod jiným mailem než tady?

     • pridavam se. take mi nejde odkaz facebook otevrit. pise: „pozadovanou stranku nelze zobrazit. “ Potvrzeni o platbe mi prislo. na uctu mam platbu dne 11.2. strzenou, mame stejnou banku, takze penize jsou i u vas pripsany.. mam cekat na nejaky mejl s pozvanim do facebook skupiny?

       • Podle návodu v blogu nelze postupovat, po kliknutí na odkaz se zobrazí, že je FB stránka nedostupná, takže se tam nedá nic udělat, nedá se kliknout na přidat do skupiny. Můžete napsat název uzavřené skupiny, zkusila bych ji vyhledat. Uvedený odkaz zřejmě nefunguje.
        V kurzu jsem, potvrzení o zaplacení on-line kartou mám z 10.2. a mám stejný mail jak na FB tak tady.

        • Tak jsme to právě otestovali na 4 různých počítačích v ČR a odkaz funguje. Název skupiny je uvedený v blogu, úmyslně tam a ne tady. Poslala jsem pozvánku na email uvedený v registraci, už to musíme prolomit! :-)

  • právě jsem dala článek do blogu v kurzu, jsou tam instrukce, mrkněte, prosím a konejte :-)

   • Díky bohužel se stále nemohu dostat do blogu- přes všechny návody, které jsem našla, mi pořád ukazuje abych si zakoupila kurz. Psala jsem na podporu… stále bez odpovědi… Prosím, potřebuji ty informace… mám jen zítřek se nachystat a hlavně si vklidu vše pročíst… Děkuji

 9. Jee, tak už to vím! Právě jsem objevila mail s pozváním do skupiny. Nějak jsem ho ve schránce přehlédla. Omlouvám se a beru dotaz zpět.

 10. Zobrazit všech 68 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekČestný host do Jarní očisty – Janina
Další článekPozvánka na Besedu Klubu Jíme Jinak a účastníků Jarní očisty