Domů > Magazín > Blog

Klubáci pozor – akce pro vás!

Po dlouhé době jsme připravily živý kurz – čtyřdenní seminář s ukázkami praktického vaření. V první řadě do něj zveme vás, členy Klubu Jíme Jinak. Podívejte se do emailu, kde máte základní informace a v případě zájmu heslo, které je potřeba zadat při rezervaci. Ostatní se budou moci přihlásit až v úterý 19.12.

 

V úterý na hlavní stránce Jíme Jinak a na Facebooku zveřejníme všechny potřebné informace.

Vy je nyní máte již v emailu a můžete využít přednostní možnost se na seminář přihlásit.

Protože se jedná o komorní akci, je i kapacita míst omezená.

Pokud se vám zpráva od nás v doručené poště nezobrazuje, podívejte se, prosím, do spamu.

 

 

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Sluníčko
4. 1. 2018

Dobrý den, nikde nemůžu najít bližší info o 4-denním semináři. Před týden jsem psala sms s dotazy o přihlášení na uvedené telefony, ale nikdo mi neodověděl. Už je to obsazené?

Světýlko
17. 12. 2017

Děvčata, šla by některá z vás se mnou na dvoulůžkáč? Pojedu sama. A pojedu ze Zlína, kdyby se chtěl někdo přidat, cesta by příjemně uběhla… :-). Děkuji a krásnou neděli všem ;-)

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

38
1

Loupané nebo neloupané mandle? Které jsou lepší a kdy je použít?

Loupat mandle, nebo neloupat? Toť otázka. Které mají více benefitů? Kdy které použít? + praktické tipy, jak snadno a rychle mandle oloupat.
8
4

Jarní očista začíná – víte, jak vstoupit?

Dnes jsme otevřeli vstup do programu. Někteří z vás nevědí, kudy se do něj vchází a jak kurz funguje. Je to velmi jednoduché. Klikněte vpravo nahoře na svo...
22
1

To není plíseň! To jsou kořínky.

Často ve skupině na Facebooku někdo píše, že se mu nepodařilo naklíčit semínka, že se na nich udělala plíseň, tak letěla celá várka do koše. Jaká škoda!
11
4

Když jím jinak, tak si to užívám (Dana, 39 let)

Mojí hlavní motivací bylo zhubnout. Povedlo se.  A přišly i benefity navíc – nejsem unavená, přestala mě bolet hlava, zmírnily se menstruační bolesti...
11
2

Ranní rituály – krok k hezčímu a zdravějšímu dni

Máte i vy svůj oblíbený ranní rituál? Ne nadarmo se říká, že ráno dělá den. Věděli jste, že určité ranní rutiny dokážou pozitivně ovlivnit naše duševní, em...