Dagmar: Kvalitě mých nehtů 3 měsíční strava s Jíme Jinak určitě velmi pomohla – neštěpí se mně a dokonce zmizela stále se vracející podélná prasklina na … no já nemohu najít, na kterém to vlastně prstu byla :-)? Přitom jsem dřív stále užívala nějaké potravinové doplňky. Na lepší stav se rychle zvyká a člověk rád brzy zapomene to špatné. Ale musím dodat, že poctivě vařím denně z domácích zeleninových vývarů. Eva mně v mých začátcích s Jíme Jinak napsala, že jsou léčivé a to byla pro mne velmi silná motivace…
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Kvalitě mých nehtů 3 měsíční strava s Jíme Jinak velmi pomohla (Dagmar)
Poslední komentáře
Klub
Veronika
Před 32 minutamiNevím, jak se s Vámi můžu spojit..? Jsou tu možné nějaké osobní zprávy..?🙈 Nebo mi pošlete nějaké bližší info a foto na vlasacka@seznam.cz..? :-) Děkuji!
Veronika
Před 33 minutamiděkuji Petrushko! :-) A tu neloupanou musím předem namočit, nebo platí stále “červená” = není třeba namáčet..? 🙈
Veronika
Před 35 minutamidíky Jaroslave! A loupaná půlená a celá – to je pak stejný postup..? Tedy nenamáčet..? A neloupaná se tedy musí namáčet..? To je ta “červená”, která má hnědou barvu..?🙈
Kurz
“Kvaška” – presovaný salát
Jasně 👍 Klasická kvašená je venku klidně 14 dní. Záleží, jaká tam je zelenina. Pokud tvrdší, pevnější, tak v pohodě i přes noc, pokud by to byl jen třeba ledový salát, polníček, něco křehkého, tak raději dát do lednice.
Buďte první, kdo napíše komentář