Zdenka: Milá Evo, po 10 dnech do plavek jsem zhubla 2,5 kg. Byla jsem závislá na kávě (5-6 šálků denně, abych přebila věčnou únavu) a jsem překvapená, že mi káva nechybí (pár dnů byl absťák a bolesti hlavy, teď OK), nechybí mi ani sladké, jen mám chutě na nové brambory na másle s kmínem. Dnes jsem je dělala manželovi a trošku jsem si zobla… Mám je moc ráda, ale po přečtení informací na tomto webu se brzdím. Navíc jsem si vzpomněla, že náš pes, který nevím proč miloval ovoce i zeleninu, nevzal bramboru do huby, vařenou ani syrovou. Asi psům fungují instinkty lépe než nám :-) Jak se většinou vyvíjí úbytek na váze pokud člověk zůstane “jíst jinak” i po 14 dnech do plavek? Přece to nemůže jít tak rychle dolů pořád dál? Ušila jste na nás kurzem past :-), krásně nás naučíte přejít na jinou stravu, takže návrat do “normálu” je už po 10 dnech skoro nepředstavitelný….Moc Vám děkuji, bez Vás bych ty snídaně fakt nezvládla změnit a polévka MISO je nakonec fakt velmi uspokojující. Už ji nepustím :-) Zdenka
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Po 10 dnech jsem zhubla 2,5 kg, nechybí mi káva ani sladké (Zdenka)
změna jídelníčkuhubnutí do plavekhubnutí bez hladověníhubnutí bez cvičeníhubnutí po změně jídelníčkuodbourání kávyhubnutíZkušenosti - Hubneme do plavek
Schovat štítky
Poslední komentáře
Viera
Před 34 minutamiJá také myslela,že je to můj problém. Hlavu vzhůru určitě to dalo zapotit. Víc než vaření 😉
Jíme Jinak Vlaďka
Před 39 minutamiMoc děkujeme za podporu!! ❤️ Zdá se, že Roman nad roboty zvítězil a teď už by mělo být vše zase v pořádku. 🙏
Jíme Jinak Vlaďka
Před 40 minutamiMoc děkujeme za podporu!! ❤️ Zdá se, že Roman nad roboty zvítězil a teď už by mělo být vše zase v pořádku. 🙏
Pavlína
Dnes v 8:42Ahoj, už jsem si myslela, že je problém někde u mne…Držte se, ať se vše podaří rychle vyřešit?! Díky za skvělou práci celému týmu JJ?!
Pavlína
Dnes v 8:39Ahóóój, už jsem si myslela, že je problém někde u mne…Opravdu se od včerejška nedaří dostat k mnohým receptům a článkům, obzvlášť klubovým…Držte se, ať se brzy podaří vyřešit!?Díky za úžasnou práci celéme týmu JJ?!
Klub
Buďte první, kdo napíše komentář