Pojď na živý kurz vaření
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
91 % geneticky modifikovaných osiv vyrábí a vlastní jediná americká firma jménem Monsanto. „V roce 1901 založil pan Queeny ve státě Missouri v USA chemickou manufakturu na výrobu sacharinu. Podle své manželky, Španělky Olgy Monsanto, dal firmě název Monsanto.“
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Zdeni a ještě postup při výrobě rýžového mléka. Výroba z nevařené rýže: 1 hrnek bílé rýže, namočit přes noc, Rýži dát do nádoby, zvolit program BUTTER 2 minuty, pak přidat 1 litr vody, spustit program MIX a poté DISPENSE. Výroba z vařené rýže: Uvařte rýži doměkka. Do NutraMilku dejte: 100 g uvařené rýže a1 l vody. Spusťte MIX (BUTTER většinou není potřeba). A nakonec DISPENSE.😊
Zdeni, výroba z ovesných vloček: 80–100 g vloček, 1litr vody. Vločky vložíte do suché nádoby. Spustíte program BUTTER 30–60 sekund (nemusíte nutně využít celou minutu, zvlášť u jemných vloček). Přidat 1 litr studené vody. MIX a pak DISPENSE. Výroba z obilí: 100 g celého ovsa (nahý oves nebo loupaný oves), 1 litr studené vody, špetka soli (volitelné). Oves důkladně propláchněte. Namočte ho na 8–12 hodin do studené vody. Vodu slijte a zrna znovu propláchněte. Nasypte okapaný oves do nádoby. Spusťte BUTTER na 1 minutu. Pak přidejte 1 litr studené vody. Spusťte MIX. Nakonec použijte DISPENSE. Úprava hustoty: lehčí mléko: 80 g ovsa / 1 litr vody, běžné mléko: 100 g ovsa / 1 litr vody, krémovější mléko: 120–130 g ovsa / 1 litr vody. Každý má však jiné chutě, tak doporučuji upravit poměry dle sebe.😊
Děkuji, zrovna jsem si poslechnul, a veliké povzbuzení je to , abych i já pokračoval a vytrval. Neboť mám to tak ve vlnách , vždy ujedu a pak se zase těžce vracím zpět. Vydržet, vytrvat, nejen sprintovat v dobrých časech. Chtěl bych se totiž už konečně zbavit nepříjemného zahlenění, za neseni. Jednou z příčin zřejmě byla konzumace celé bábovky od Babiše na posezení, a takových excesů byla hromada. Už nechci !!! Děkuji za videa, hlavně s tím Zdendou, který tak miloval med ! Přeji hezký den Martin
Komentáře
tak to abysme si nakoupili semínka do zásoby, co…??? a doufali, že naše kvalitní semenářské firmy se nenechají koupit…