Domů > Nepřehlédněte

Jíme Jinak v Dámské jízdě na Českém Rozhlasu

Měla jsem tu čest popovídat si s Mirkou Nezvalovou, moderátorkou populárního pořadu Dámská Jízda. Rozhovor vysílal před pár dny budějovický Český Rozhlas a vy si ho můžete poslechnout ze záznamu.

Záznam rozhovoru


V archivu ČR je uložený záznam. Můžete si ho poslechnout na této adrese. Naše povídání začíná od 7 minuty pořadu.

O čem jsme si povídaly

Samozřejmě nejvíc o jídle. Bavily jsme se o tom, zda zdravý jídelníček není chudý, nudný, hladový a útrpný. Jak to bylo s jídelníčkem našich babiček.
Také jsme se dostaly k tomu, jak strava celkově ovlivní naši psychiku i způsob uvažování. V našem případě došlo k totální změně životního stylu, přestěhování atd. Dotkly jsme se i výživy dětí, výchovy a dokonce i vzdělávání.
Však si to poslechněte sami :-)

A musím dodat, že Mirka je úžasná žena s úžasným životním příběhem a doufám,  že příště budu moci udělat rozhovor já s ní pro vás.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Teprve dnes jsem se dostala k vasemu vstupu v rozhlase! A vas je radost poslouchat! A musite byt drahokamem pro kazdeho redaktora! Jak ucelene a stale nadsene o JJ povidate. Me vlastne stale prekvapuje co v tak kratkem case dokazete vsechno rict a ma to hlavu i patu a je to srozumitelne pro kazdeho!! Teda a o kucharce jsem si neodvazovala vam rict. Dam vam takovy typ jestli muzu..kdysy jsem podporila vybornou amaterskou kucharku k vydani knihy jejich dortu..byla uzasna..a aby to pro zacatek nebyl pro ni takovy financni vydej..mela svuj “fanklub” tak jsme si predobjednali a hlavne predplatili knihu a za pul roku jsme ji dostali! Oni maji i vlastni male nakladatelstvi s tiskarnou tak bych mohla poskytnout kontakt. Pokud jiz nemate neco..nevim podminky a nic blizsiho,to uz byste vy sama si ev dohodla,ale jsou to fakt esteti a jejich knizka byla fakt vymazlena! A kdyz byste rozhodila na JJ nabidku predprodeje kucharky,myslim ze by zajem byl ohromny..stale jeste jsme celkem knizni narod a pekne nafocene kucharky jsou tez v oblibe.. To me jen v souvislosti napadlo. Ja sama bych mela zajem aspon o 3-4 exemplare..podarovala bych ty nerozhodne a line blizke..😉 A opet velke diky jak o nas pecujete nejen v kurzech!

Kattynka
3. 11. 2019

Hezké povidani

Ukázat další komentáře