Kaninska: Hezký den všem, mám za sebou Hubneme do plavek a první výsledek se dostavil hned druhý den – nemusela jsem si dát odpolední kafe! To bylo velké překvapení, další – lepší spánek, žádné noční buzení a krásně jsem díky změně stravy zvládla i víkendovou službu. A nepotřebovala jsem žádné pamlsky, to mě taky překvapilo. I když jsem tedy jedla víc ovoce než se doporučovalo. A po šesti dnech přijela mamka a hned mezi dveřmi – tys zhubla! Nepřišlo mi to, ale cítila jsem se skvěle :-) Snažila jsem se dodržet vše co šlo, ale samozřejmě jsme hned na začátku kurzu byli pozvaní na grilování, pak byla oslava narozenin, pak se mi dítě vrátilo dřív z tábora, ale pořád jsem jela v programu, s malými “prohřešky” – hubnout jsem úplně nepotřebovala, ale tím, že mi po jídelníčku Jíme jinak bylo fakt dobře, snažila jsem se dodržet, co šlo – vzala jsem si ingredience i pod stan na tábor a snažila se vařit i tam – pár lidí se chytlo, já jsem ale trochu vypadla z rytmu. Ale jsem zpět v pracovním procesu a už se těším, až najedu zpět na svůj/váš jídelníček – k narozeninám dostanu termosku na jídlo a jedu dál! Děkuji moc za Vaši mravenčí práci, konečně něco, co opravdu funguje na moje náročné a věčně se proti “normální” stravě bouřící se břicho :-) A to jsem nikdy nejedla žádné polotovary a na jídlo si dávala docela pozor a snažila se jíst zdravě, ale tohle je fakt jiné… Tak mi držte palce, třeba se zbavím i prášků na štítnou žlázu… Jana
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
První výsledek se dostavil hned druhý den (Kaninska)
cestování a zdravá stravanekvalitní spánekodbourání kávyhubnutíspánekZkušenosti - Hubneme do plavekZkušenosti s Jíme Jinakhubnutí bez cvičení
Schovat štítky
Poslední komentáře
Petrushe
Před 44 minutamiRádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Šárka
Před 44 minutamiVierko, hned jsem zkusila se žlutým hrachem (měla jsem uvařený). Mňamka a hned na talíři 👍. Děkuji
Klub
Veronika
Dnes v 13:22Nevím, jak se s Vámi můžu spojit..? Jsou tu možné nějaké osobní zprávy..?🙈 Nebo mi pošlete nějaké bližší info a foto na vlasacka@seznam.cz..? :-) Děkuji!
Veronika
Dnes v 13:20děkuji Petrushko! :-) A tu neloupanou musím předem namočit, nebo platí stále “červená” = není třeba namáčet..? 🙈
Buďte první, kdo napíše komentář