Nada: To je dobrota!!! Neměla jsem tolik kedluben, tak jsem přidala kousek cukety a polévka byla krásně hladká a krémová. A to kokosové mléko v ní – nebeská snídaně. Kam vy na ty nápady chodíte? Tak jednoduché a tak dobré! Dneska jsem byla na Benzině a naproti je Lidl. Dívala jsem, jak lidi tlačí ty plné koše a měla jsem krásný pocit, že jsme si tak pochutnali na polévce z kedluben a bazalky a už nekupujeme jogurty, zmrzliny, alkohol, sýry,výrobky s lepkem atd. A zítra bude kulajda z petržele a hub.:D
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Tak jednoduché a tak dobré! (Nada)
Poslední komentáře
Viera
Dnes v 10:36Já také myslela,že je to můj problém. Hlavu vzhůru určitě to dalo zapotit. Víc než vaření 😉
Jíme Jinak Vlaďka
Dnes v 10:30Moc děkujeme za podporu!! ❤️ Zdá se, že Roman nad roboty zvítězil a teď už by mělo být vše zase v pořádku. 🙏
Jíme Jinak Vlaďka
Dnes v 10:30Moc děkujeme za podporu!! ❤️ Zdá se, že Roman nad roboty zvítězil a teď už by mělo být vše zase v pořádku. 🙏
Pavlína
Dnes v 8:42Ahoj, už jsem si myslela, že je problém někde u mne…Držte se, ať se vše podaří rychle vyřešit?! Díky za skvělou práci celému týmu JJ?!
Pavlína
Dnes v 8:39Ahóóój, už jsem si myslela, že je problém někde u mne…Opravdu se od včerejška nedaří dostat k mnohým receptům a článkům, obzvlášť klubovým…Držte se, ať se brzy podaří vyřešit!?Díky za úžasnou práci celéme týmu JJ?!
Klub
Buďte první, kdo napíše komentář