Domů > Magazín > Blog

Úplněk v Býku 28. 10. 2023 – čas požitku je tady!

Úplněk v Býku nastává v sobotu 28. 10. ve 22:23. Pojďme se podívat, co na nás tento úplněk chystá a jaký na nás bude mít vliv.

Tento úplněk nenechá nikoho v klidu

Podzim je už neodvolatelně tady my se pomalu noříme do hlubin magického znamení Štíra. Dny okolo sobotního úplňku budete moci prožít pod vlivem hluboké a zároveň náruživé sexuální přitažlivosti Štíra zesílené energií ohnivého Marsu, který ve Štíru též náležitě a zarputile svou přítomností přitápí. V kombinaci se zemitým znamením Býka a jeho proslulé smyslnosti se opravdu těšte, protože tento úplněk nenechá nikoho v klidu. 

Sexuální touha a napětí budou zaříkávadlem následujících dnů! Někteří (mnozí) budou mít v hlavě právě jen to jedno!

Je nemožné nepocítit vášeň

Málokdy se stane, že se sejde pohromadě tolik elementů, které přejí a doslova tlačí na naši sexualitu. Nyní se sexuální touha dostává do naprosté vyhrocenosti, doslova extrému, ať je váš přístup k sexualitě jakýkoli. Je takřka nemožné nepocítit vášeň bublající v našich pánvích jako probuzená sopka, která chrlí dychtivou lávu do okolí.

Lidé, kteří jsou živočišnějšího nastavení, budou ještě živočišnější a ti, kteří ctí sexualitu jako posvátný nástroj života, mohou pocítit až neobvyklou pudovost.

Postavení Slunce společně s Marsem ve Štíru vytvářejí silné mužské jádro v protipólu k ženské Luně v Býku excitované expanzivní silou spolu přítomného Jupitera. Velké napětí, které mezi oběma skupinami planet vzniká, je ještě umocněno působením magnetického Pluta, které posiluje obě skupinky zároveň. Účinek je naprosto intenzivní až tlakový

Naše myšlenky budou naprosto podléhat nadvládě Štíří představivosti, která pojede na plné obrátky!

Jak se na tyto konstelace naladit

Tento čas bude ideální pro praktikování vědomé práce se sexuální energií. Když se odevzdáte tomuto sexuálnímu proudu, můžete načerpat inspiraci v podobě nových nápadů, které k vám budou přicházet pro vaši tvůrčí seberealizaci. Můžete prohloubit vztah s partnerem v oblasti sexu a v neposlední řadě účinkem orgasmu(ů) léčit tělo i duši. Odevzdejte se léčivé síle sexu a promilujte neopakovatelné chvíle.

Doporučuji začít dobrou večeří, voňavou koupelí nebo opečovat své či partnerovo tělo příjemnou masáží a naladit tak své smysly na následné sexuální lázně. Nejedná se o žádné rychlovky, maximálně o delší sled rychlovek, ale spíše o sex, kde intenzivní prožitek je jeho podstatou.
Kouzlo podzimu vám pomůže ještě více umocnit momenty, které budou jistě neopakovatelné.

Připravte si měkoučkou deku nebo hebké pírko, kterým polaskáte svého partnera nebo se necháte polaskat vy. Hravost a vynalézavost nám bude také vlastní ☺ Popusťte uzdu své fantazii.

Veronika

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

průvodkyně astropsychologií🌙 Život je cesta. Jsme na ní spolu.

139 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Úplně super, díky za výklad 👍👍

A co já? Dkyž je mi 70 a jsem sama?

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

147
2

Zářijový úplněk v Beranu

Úplněk bude kulminovat v pátek 29. 9. v 11:57 a bude to jízda! Držte si klobouky, protože dynamika, rychlost a spontaneita budou synonymy pro příští dny!

Srpnový úplněk ve znamení Vodnáře

Blíží se úplněk ve Vodnáři. Nastane v úterý 1. 8. ve 20:31. Co od něj tentokrát můžeme čekat a jak na nás bude působit?
154
123

Jak nám Luna pomáhá

Co vlastně o Měsíci víme? A jak souvisí s ženstvím, zdravím a jídlem? Podívejte se, jak vám může Luna pomoct.
193
2

Prosincový úplněk 8. prosince 2022 ve znamení blíženců

Letošní prosincový úplněk proběhne ve čtvrtek 8. prosince v 5:07. Nacházíme se v období adventu, období klidu a míru. Pojďme si říct, jak se energie advent...

Co s námi dělá úplněk – 1. díl

V tomto milém videu jsme vyzpovídali astropsycholožku Veroniku, aby nám prozradila tajemství úplňku. Jak nás ovlivňuje úplněk, co dělá s našimi emocemi, čí...

Co nám přinesou letošní úplňky – 2. díl

Jaké nás letos čekají úplňky a na co si dát extra pozor? Astropsycholožka Veronika nám to v tomto hezkém videu prozradila.