Domů > Magazín > Blog

Červnový úplněk 2023

Blíží se červnový úplněk ve znamení Střelce. Tentokrát nastane během víkendu, a to nad ránem v neděli 4. 6. v 5:41. Máme se na co těšit.

Čeká nás pozitivní úplněk 4. 6. ve znamení Střelce

Střelec, který vzhlíží vzhůru a do dálky, chvátá rychlostí neřízené střely a překážky na cestě ho nemůžou zastavit. Přestože sem tam zakopne a spadne, má vždy sílu a vitalitu se postavit a běžet dál. I my budeme unášeni tímto proudem.

Překážky a omezení na cestě nebudou problém ☺ Hravě si s nimi poradíme.

Někteří již hledíme vstříc prázdninám, dovoleným, cestování a různým letním radovánkám a nemůžeme se dočkat. Čas nyní přeje organizaci a plánování, pokud tedy ještě nemáte svůj jasný plán na léto, je ideální udělat si jasno právě teď. Naše hlava je nyní nastavená na bystré myšlení, dobře od ruky půjde například psaní textů a třídění poznatků. Vše bude prostě odsýpat a frčet!

Červnový úplněk je zde ideální čas pro kurzy, semináře, ale také pro přátelská setkání

Očekávejte rychlost a dynamiku ve všem a naprostou spontaneitu. Navíc ve vzduchu bude cítit cosi vzrušujícího. Těšíte se? Tento úplněk bude odlehčenější, bude mít pozitivní náboj a pravděpodobně jím proletíme tak, že si ho možná někteří ani nevšimneme ☺ A to by byla škoda. Přáno bude také komunikaci, takže se nabízí v lehkosti probrat potřebné, anebo si povyrazit s partnerem či přáteli.

Buďte ale opatrní, i zbrklost bude na místě

Oheň v nás bude sálat tím silněji, čím blíže budeme úplňkové kulminaci, můžeme tentokrát pociťovat spíš jako radost a těšení zároveň. Pocítíme také vášeň! Na běžnou úplňkovou nervozitu nebude čas. Pokud dojde k nějakému konfliktu, měl by mít rychlý a lehký průběh ☺ Ale pro duševní hloubky nyní není prostor. Není čas se zastavit.

Tento měsíc doslova proletíme úplňkovými dny ve víru vášně, vzrušení a ohnivé energie.

Když mluvím o vášni, zesilovat bude sexuální touha. Tento úplněk bude mimořádně umocněn atraktivitou druhého pohlaví a nás samých. Láska bude ve vzduchu, který bude prostoupen vřelou náklonností. Jako bychom pro sebe najednou byli hezčí, přitažlivější, více sexy. Bude nás prostupovat frekvence lásky, která si najde cestu ke svému naplnění a rozkošnému prožitku. Užijte si to. 

Přichází ideální čas vyrazit si na rande! 

Ať už vyrazíte do přírody se svým protějškem, posedíte během krásných dlouhých večerů v romantické hospůdce, zajdete spolu na koncert nebo ve skupince lidí prozpíváte a protančíte noc okolo ohně, neprohloupíte. Tato úplňková noc bude doslova rozpalující a bude mít mimořádný náboj nesoucí dávku velmi pozitivní energie.

A jak praví jedno staré lidové moudro: „Milování v úplňkové rose přidá ženě na kráse a ubere na věku.“ ☺

Není to hezké? Pojďme si (spolu) užít dny navoněné chutí se bavit, plánovat a užívat si života. Vzdělávejte se, randěte, zpívejte nebo jen tak plyňte v lehkosti bytí.

Přeji vám krásné dny,

Veronika

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

průvodkyně astropsychologií🌙 Život je cesta. Jsme na ní spolu.

78 lidí už poděkovalo za článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

Co nám přinesou letošní úplňky – 2. díl

Jaké nás letos čekají úplňky a na co si dát extra pozor? Astropsycholožka Veronika nám to v tomto hezkém videu prozradila.
329
5

Květnový úplněk 5. 5. 2023 ve znamení Štíra

Blíží se další úplněk, tentokrát ve Štíru. Nastane v pátek 5. 5. v 19:33. Nepůjde o ledajaký úplněk, tento zesílený štíří úplněk bude jeden z nejnáročnější...
247
6

Listopadový úplněk 8.11. 2022 je extra silný

Letošní listopadový úplněk, který nastává už zítra, tedy 8.11. 2022, ve 12:01, bude výjímečný a na mnohé z nás bude mít opravdu velmi intenzivní vliv. Co n...
215
5

Březnový úplněk ve znamení Panny – 7. 3. 2023

Ačkoli je stále ještě zima, už cítíme v těle blížící se jaro. A další úplněk, který nastane 7. března ve 13:40 ve znamení Panny, se projeví právě významnou...
34
3

Kokoška pastuší tobolka: blýskne se zastavením krvácení i pikantní chutí

Nejspíš si vybavíte její drobné bílé kvítky a typické semeníky ve tvaru srdíčka. Co ale chuť? Pojďme společně pozvat léčivku s dlouhým názvem do lékárničky...