Kattru: Zatím každé jídlo bylo moc dobré a ani tento oběd není výjimkou. Jedním slovem, mňam :-) Jste super a moc děkuji za to, co děláte :-)

PS: Letní hubnutí? Zkus to jinak!
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Kattru: Zatím každé jídlo bylo moc dobré a ani tento oběd není výjimkou. Jedním slovem, mňam :-) Jste super a moc děkuji za to, co děláte :-)

Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Vypadá fajn.Uz se těším .A balím na hory 😋
Rádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Vierko, hned jsem zkusila se žlutým hrachem (měla jsem uvařený). Mňamka a hned na talíři 👍. Děkuji
Buďte první, kdo napíše komentář