Kattru: Zatím každé jídlo bylo moc dobré a ani tento oběd není výjimkou. Jedním slovem, mňam :-) Jste super a moc děkuji za to, co děláte :-)

PS: Letní hubnutí? Zkus to jinak!
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Kattru: Zatím každé jídlo bylo moc dobré a ani tento oběd není výjimkou. Jedním slovem, mňam :-) Jste super a moc děkuji za to, co děláte :-)

Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Gábi, moc děkuji za odpovědi i za váš čas. Které mléko je chuťově lepší, ze syrové, nebo vařené rýže?
Bylo to moc dobré a fakt rychlé. Dělala jsem z poloviční dávky a nějak se mi té “omáčky” zdálo málo, tak jsem se inspirovala v komentářích a přidala trochu rostlinné smetany. Děkuji za další skvělý recept!
Ahoj Hani, já mám ještě ten stařičký první model. Musím říct, mě stačí. I když koukám po nějakých těch elektrických co například i vaří sójové mléko… ovšem zatím se mi to zdá být zbytečně drahé. Tento levný kousek dělá prakticky to samé co drahé přístroje na mléka. Zatím si vystavím s ním.
Vierko zdravím a prosím jakou značku chufamixu máte? Řešíme teď s dcerou rostlinná mléka, protože půlroční vnučka se osypává když dcera konzumuje klasické mléčbné výrobky.
Vierko
Buďte první, kdo napíše komentář