Andrea: Milá Evo, milý celý týme Jíme Jinak! Chci opravdu moc poděkovat za skvělý kurz! Bojovala jsem s vnitřními démony: zeleninu vařit čerstvě, obiloviny a luštěniny, vývar. Bojovala jsem i s těmi vnějšími: To musíš vařit 3x denně, když je takový horko? Kousek masa by nebyl? ? No, ale ta ušetřená tofunéza, na kterou jsem se těšila, mi z ledničky zmizela ? Naprosto skvělé bylo objevení netušených kombinací a zejména dochucovadel! Umeocet forever! A není sám! Úžasná je taky variabilita surovin: začnu vařit, zjistím, že půlku věcí nemám a přesto vznikne skvělé jídlo!? Jen tak mimochodem, mínus 5 kg, mínus 5 cm, mínus klouby (jakože už skoro nevím, že je mám) ❤Zatím nezvládám promyšlenou přípravu na cestování. Ale! Hříchy se odehrávají v rovině mléčných výrobků. Tatranky, špekáčky a zejména saláty s éčky a majonézou jsou pryč! Ještě jednou děkuji a těším se na příští kurz, Vánoce budou letos jinak. Krásné léto všem!
Základní kurz: Zdravé vaření pro tělo i duši
21. července 2026 · 15:00–20:00 · Brno Rezervovat místo

Buďte první, kdo napíše komentář