Domů > Magazín > Blog

Dárky jsou na cestě

Včera jsme s Kájou dvě hodiny balily dárky pro nové hrdinky z Podzimního detoxu. Chlapi se k nim sice přidávali, ale žádný nám nenapsal, tak jsem nadepisovala samá ženská jména. Knížky pošle přímo vydavatelství, takže dárky půjdou na dvakrát.

Hotové Vánoce

Když jsme se do balení dárků s Kájou pustily, bylo to jako o Vánocích. Málem nám došly krabice i izolepa. Tolik toho bylo! Pečlivě jsme obalovaly do všeho a vším, co nám v jiných balíčcích za poslední měsíce přišlo (recyklujeme co se dá) všechny ty nože, termosky, hrnce, pekáče….extra pečlivě jsme omotaly skleněné klíčidlo a filtr na vodu. Doufám, že transport přežijí a že vám budou dělat radost. Byla to taková radostná práce – dělat radost druhým. Sice nejsme úplně profi baličky (až to uvidíte, tak pochopíte), ale fakt nás to bavilo. Dokonce i ta Kája, která vaše příběhy nezná, s velikou radostí chystala ceny pro nové hrdinky a ptala se, pro koho to je a co v programu dosáhl.

Do auta a na poštu

Na několikrát jsme pak balíčky odnosily do auta (kufr byl skoro plný) a s pomocí Romana pak z auta na poštu. Tam jsme strávily skoro hodinu, protož některé balíčky jdou na Slovensko a musí se vyplnit ještě jakýsi celní papír. Pěkně nám tam vytrávilo.

Hodiny zeměpisu

Vždycky když přepisuju adresy výherců, tak žasnu nad názvy některých obcí u nás. Tentokrát byly i adresy slovenské a já si s hrůzou uvědomila, že některá města už si ani neumím zařadit na mapu. A tak jsme se dívaly, kde ty naše výherkyně bydlí a kam balíčky pojedou. Za hodinu zeměpisu tedy máme splněno :-)

Knížky přijdou zvlášť

Naše balíčky by prý měly být do konce týdne u vás, dokonce i na Slovensku, kam prý jdou letecky. Pokud jste získali knížku od vydavatelství Anag, tak ty by měly přijít o pár dní později, teprve se chystá jejich rozesílka, kterou dělají přímo v Anagu.

Gratulujeme

Ještě jedou tedy gratulujeme všem výhercům. Doufáme, že vám dárky v pořádku dorazí v nejbližších dnech, udělají vám radost a budou vám hezky sloužit.

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Dnes dorazil balicek aj do Košíc. Dakujem velmi pekne 🤩 👍

Kacenka6985
2. 2. 2022

Balicek dorazil i k nam do Krusnych hor,moc dekuji

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

32
3

V pondělí 12. 2. startuje Jarní očista

Dlouho očekávaný kurz za pár dnů začíná. Čeká vás jídelníček s nákupními seznamy na 6 týdnů, video vaření, video cvičení, detox těla, hlavy i domácnosti a ...
21
8

Jarní očista začíná – víte, jak vstoupit?

Dnes jsme otevřeli vstup do programu. Někteří z vás nevědí, kudy se do něj vchází a jak kurz funguje. Je to velmi jednoduché. Klikněte vpravo nahoře na svo...