Domů > Magazín > Blog

Dárkové poukazy na Klub a na Zdravé dezerty

Konečně jsme to vymyslely a dárkový poukaz na nový online kurz Zdravé dezerty je na světě. Můžete jej objednat a darovat svým blízkým stejně jako roční předplatné do Klubu Jíme Jinak, který je v prodeji pouze do Vánoc. Členství nebo kurz můžete nadělit i samy sobě, případně dát tip svým Ježíškům. A pozor – až do Vánoc je roční členství v Klubu o 1.000 Kč levnější, v ceně máte navíc měsíc zdarma a kurz na dezerty obsahuje bonusové recepty!

Potěšil nás váš zájem o možnost darovat někomu nový online kurz Zdravé dezerty. Chvíli to trvalo než jsme byly schopné připravit dárkový poukaz tak, abyste mohli kurz koupit a svým blízkým nadělit již zaplacený kurz jako skutečné překvapení. Už je to hotové a můžete začít nadělovat jak dezerty, tak členství v Klubu.

Jak to funguje

U nás na v eshopu si vyberete dárkový poukaz, který chcete věnovat. Nyní je k dispozici roční členství v Klubu Jíme Jinak a online kurz Zdravé dezerty. Provedete objednávku, vyberete způsob platby a jakmile dorazí peníze na účet, automaticky vám přijde email s dárkovým poukazem ke stažení. Ten můžete buď vytisknout a dát pod stromeček nebo poslat emailem, pokud se nemůžete vidět osobně.

Obdarovaný si pak zapne kurz nebo členství v Klubu jednoduše tak, že si u nás v eshopu vybere kurz nebo Klub, podle toho, co jste mu koupili, a místo platby použije kód, který je na jeho poukazu. Kurz si tedy zapne bez placení.

Za jak dlouho budu mít poukaz v ruce?

Při platbě online platební kartou vám přijde poukaz okamžitě. Poku při platbě vyberete stejnou banku jako máte vy, bude objednávka také vyřízena během několika minut. Běžný mezibankovní převod pak trvá den, dva až tři. Po doběhnutí platby vám přijde emailem dárkový poukaz.

Můžu platit složenkou?poukaz1

Ano, postup je stejný jako u převodu. Při objednávce získáte platební údaje a ty vyplníte na složence. Dejte pozor zejména na správné opsání variabilního symbolu, jinak se platba nezdaří.

Jak dlouho bude mít obdarovaný přístup ke kurzu či Klubu

Poukaz je platný jeden rok, takže vaši blízcí mají dvanáct měsíců na to, aby si kurz nebo Klub u nás na webu spustili. Pak už pro ně platí stejná pravidla jako pro všechny ostatní. Klub je při roční objednávce přístupný 13 měsíců od otevření a kurz Zdravé dezerty nemá časový limit, je přístupný stále.

Má to nějakou výhodu koupit dárkový poukaz nyní?

Jen do Vánoc je členství v Klubu možné koupit o 1.000 Kč levněji a získat 13 měsíců přístupu do Klubu. U dezertů jsme daly při spuštění zaváděcí cenu a bonusové recepty, takže cena je už nyní výhodnější a navíc jsou v kurzu přidány aktuální vánoční recepty.

Můžu koupit kurz nebo Klub sama sobě?

Samozřejmě, není nad to vybrat si dárek podle svého gusta :-) Můžete svým blízkým buď poslat tip na dárek, který si přejete a nechat na nich, zda vám kurz či Klub nadělí. Nebo si jej můžete objednat sama. Třeba vám na něj přidají.

Zapomněly jsme na něco?

To jsou snad všechny dotazy, které se kolem možnosti dát kurz nebo Klub jako dárek, sešly. Pokud jsme něco zapomněly, napište nám, prosím, svůj dotaz pod tento článek jako komentář. Neposílejte to jako individuální dotaz emailem, nestíháme je zodpovídat. Dostaly jsme od vás ještě mnoho dotazů přímo ke kurzu Zdravé dezerty, ty zpracujeme do některého z dalších článků. Vydržte, prosím.

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář