Iva1: Dobrý den, pořád se bavím a pořád hubnu, děkuji :-)! Všechny informace mě hodně zajímají.
PS: Letní hubnutí? Zkus to jinak!
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Iva1: Dobrý den, pořád se bavím a pořád hubnu, děkuji :-)! Všechny informace mě hodně zajímají.
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Super, to máme radost, že chutnalo 👍
Zdeni, Tohle je hodně otázka chuti, ale většina lidí by jako „mléčnější“ a příjemnější hodnotila mléko z vařené rýže. Ze syrové rýže bývá mléko méně sladší a chuť je více obilná – “syrová”. Z vařené rýže je sladší, krémovější, ale někdy bývá dost husté, pokud se dělá z rozvařené rýže.😊
Buďte první, kdo napíše komentář