Základní kurz: Zdravé vaření pro tělo i duši
9. srpna 2026 · 15:00–20:00 · Praha Laboratorio Rezervovat místo
V době, kdy celý svět žil napětím, co že vlastně znamená proroctví mayského kalendáře, jsme v Zrnění publikovali seriál, kde jsme se pokusili vše srozumitelně vysvětlit. Pozdější události mu pak dali zapravdu.
9. srpna 2026 · 15:00–20:00 · Praha Laboratorio Rezervovat místo
Děkuji, napsala jsem a půjde to:)) jinak – zaznamenala jsem hledání lektorů. Na samostatné lektorování se úplně necítím, ale pokud by byla potřeba nějaké asistentky pro pražské živé kurzy, tak se hlásím 🤗🩷
Dnes jsem pekla korejské cuketové placky,byly skvělé. Vše potřebné bylo k dispozici, příští týden zavítám do Zdravé výživy v nedalekém městečku a doplním. Co vyrobit z amarantu? Děkuji za recept.
Naprosto vynikající dneska jsem vyzkoušela poprvé protože se mi to podle typu zeleniny hodilo na spotřebování zbytků a všichni se olizovali❤️🌹
Zdravim, v bode 2 receptu se tedy pridaji ty nudlicky?
Buďte první, kdo napíše komentář