Petula: Přeji krásné odpoledne všem statečným a odhodlaným účastnicím letošního jarního kurzu a obzvláště Evku s Helčou. Všimla jsem si, že je nás tu docela hodně s magickým “po třetí” :) I já jsem už dvakrát “absolvovala” s holkami kurz, jednou podzimní a vloni jarní. Jak ale psaly některé holky výše i já jsem si myslela jak to zvládnu sama a po svém, že přeci to jedno kafíčko denně nemůže uškodit … a ono ouha :) Jela jsem tak na 85 % (jsem i jinak v životě téměř vegan, jen ten sýr vemi velmi občas, jinak nic živočišného). Naučila se nějaké nové recepty, ale …. úklid jsem vlastně až tak neřešila, prostě podle potřeby, to kafíčko :O občas i vínečko :(( a na správné kousání jsem si vzpomněla jen občas … TAKŽE letos jsem si řekla, že to s Vámi musím absolvovat absolutně 100% a to hlavně kvůli sobě ! Mám pár bodů, které opravdu musím dodržet a to: žádný kafíčko, žádný vínečko, hooodně omezit kouření a jíst opravdu na 100% podle JJ. Píšu to sem, protože potřebuju mít ten pocit, že to všechny víte a tudíž se přeci nemohu schodit a po třech dnech hřešit. Pocit spolunáležitosti a toho, že v tom člověk není sám a že je v tu chvíli taky někde ženská, která bojuje s počitm na cokoliv hříšného jako já a určitě to taky vydrží je MOOOC posilující a motivující ! Je to už 14 dní, co jsem si koupila permanentku do fitka a zatím se mi daří chodit 3 – 4 týdně, teď už k tomu jen přidám zdravé jídlo a čistou mysl a musím být za 6 neděl jiný člověk :))
Díky Evi a Helčo, za tenhle projekt, za všechny nápady, rady a podporu ! Jste úžasné :))) !
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Myslela jsem, že to zvládnu sama, ale společně je to lepší
Schovat štítky
Poslední komentáře
Blanka
Před 5 minutamiVypadá fajn.Uz se těším .A balím na hory 😋
Klub
Petrushe
Dnes v 13:59Rádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Šárka
Dnes v 13:58Vierko, hned jsem zkusila se žlutým hrachem (měla jsem uvařený). Mňamka a hned na talíři 👍. Děkuji
Buďte první, kdo napíše komentář