Domů > Magazín > Blog

Narodil se Lukášek

Tak už je to tady! Krátce po půlnoci z neděle na pondělí se Helče narodil Lukášek. Krásný chlapeček s váhou kolem 3,2 kg jako by staršímu bráškovi Dandovi z oka vypadl. Maminka Helča i Lukášek jsou v pořádku a mají se k světu.

Spokojená maminka Helča s Lukáškem

Když jsem s Helčou mluvila, shodly jsme se naprosto v tom, že být těhotná a rodit, když se jí jinak, je mnohem lepší a snazší, než být těhotná a rodit, když se jí tak nějak normálně. My jsme dokonce jedly tak nějak dost zdravě ještě než jsme otěhotněly s prvními dětmi. Ale pořád to nebylo tak jako dnes, tedy úplně jinak. Je to rozdíl obrovský. Tedy v tom jídle, ale tím pádem i v tom těhotenství a porodech. Ať si říká kdo chce co chce. Kdo nezažil, nepochopí. A Helča teď má stejné srovnání jako já vloni s druhorozenou Karolínkou. Dala mi za pravdu a mluvit by se o tom dalo hodiny. Prostě rozdíl “nebe a dudy”, jak se říká. Snad se Helča neurazí, když připomenu, že je jí 41 let a že z pohledu lékařů je proto problematickou starší rodičkou :-) 

 

Dnes jsem je při návštěvě Prahy vyfotila, abyste viděli, jakého má doma nového krasavce. 

 

Přejeme Lukáškovi pevné zdraví, spoustu lásky a radosti do života! 

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Dobrý den Helenko, i já se přidávám ke gratulaci, přeji Lukáškovi mnoho zdravíčka a celé rodině krásné a pohodové chvíle pospolu :-)) Lucka, Chrudim PS: koukám, že jsem si vzpomněla brzo….no, ale sama mám dva raubíře, takže dávají zabrat :-))

Mílá Helčo, Lukášku a vůbec celá rodinko. Sice s velkým skluzem, ale i tak vám všem přejeme hlavně zdraví a štěstí, to ostatní už přijde s životem samo. A moc gratulujeme!!! Oba vypadáte skvěle, maminka jako by ani nerodila a Lukáška bych si hned “podlachmala”:-) A hlavně si to Helčo maximálně užívejte, protože ten čas se dvěma neuvěřitelně letí. Můj mladší už bude mít v lednu dva roky a to mi přijde, že jsem ho porodila nedávno.

Ukázat další komentáře