Domů > Magazín > Blog

První online festival končí – Děkujeme!

Chceme vám moc poděkovat. První filmový online festival končí a také díky vám se stal naprosto unikátním a skvělým počinem v ČR. Naprosto nás překvapila obrovská vlna nadšení a tak velký zájem o dění kolem potravin, ekologie i zemědělství. Do našeho online kina zavítalo přes 6 000 diváků! Děkujeme!

Píšete nám komentáře, jak vás jednotlivé filmy oslovily a to je moc dobře. Ne všechny filmy byly veselé, jak už to u ekologických filmů bývá – ale tak to prostě je. Nemá cenu před tím zavírat oči a srdce. Každý teď můžeme hledat svou cestu, kde začít.

A závěrečné poselství festivalu?

Každého oslovilo něco jiného, proto resumé necháme na vás. My si odnášíme toto:

  • děje se hodně věcí, o kterých nemáme ani potuchy. A to od banálních drobností, až po složité a nepřehledné kauzy, do kterých nemůžeme opravdu proniknout – a í jednu věc je možné vidět více pohledy
  • je potřeba mít oči a srdce otevřené, používat selský rozum a ptát se – kdo z tohoto má prospěch? Pracovat aktivně tam, kde to má smysl – nenechat se vtáhnout do problémů mimo naše životy. Možná jsou to uměle vytvořené problémy, aby naši pozornost nasměrovaly jinam, než na problémy v našem okolí a naší zemi – zůstaňme tady a teď.
  • je důležité začít u sebe, ve své rodině, ve své komunitě, sousedství
  • pokud se děje něco proti našemu srdci, zařídit to jinak – zrovna my třeba Jíme Jinak :-)

Určitě už také máte své vlastní poselství a nápady, s čím můžete začít u sebe. Dejte nám o nich vědět do komentářů.

Děkujeme členům Klubu a účastníkům našich programů

Připravit filmový festival se vstupem zdarma nás stálo spoustu práce, času a zařizování. Přestože jsme web hlavně o zdravém vaření a životním stylu, šli jsme do toho po hlavě!

To jsme si mohli dovolit jen díky podpoře členů Klubu a účastníkům našich programů. Zvláště vám děkujeme z celého srdce!

Za organizaci Glopolis se s velkou radostí připojují k poděkování za váš zájem o promítané snímky také organizátorky festivalu Bára a Linda. Pokud vás filmy nadchly a problematiku považujete za důležitou, sledujte dále konání festivalu Země na talíři na facebooku a na webu. V průběhu roku se toho koná hodně!

Nejedná se jen o festival v několika českých městech, ale i o semináře, diskuze a další program. Za pozornost rozhodně stojí Ozvěny, do kterých se může zapojit vaše organizace, škola, nebo vy sami!

Děkujeme za sdílení festivalu vám i všem našim partnerům

Bob CarrDagmar LužnáDuhový koníkEconeaGastroahotelGlopolisGokids.czInstitut celostní medicínyMargit SlimákováPaní Dýně a všem dalším, kteří myšlenku online festivalu podpořili. Děkujeme!

A dobrá zpráva na závěr

Už přemýšlíme o dalším ročníku. Těšte se :-)

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

S radostí pečuji o stránky Jíme Jinak, točím a stříhám videa, fotím jídla, vyrábím naše online kurzy a mnoho dalšího. Jídelníček Jíme Jinak mám vyzkoušený na vlastní kůži a ke klasickému už bych se nevrátil. Taky díky tomu, že mi Eva vaří samé dobroty!😉

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Opět velice dobrý a pozitivní počin z vaší strany děvčata, sloužící k tomu, abychom se probudili a změnili se. Abychom zastavili to podřezávání větve pod sebou. Děkuji moc.
Ať se vám i nadále daří.

Ľudmila
23. 2. 2017

Taky mockrát děkuji ,že jsem se mohla učastnit vshlédnutí ekologických filmů .Mnohé mně velice oslovili ,dali mi odpovědi,zamyšlení a fascinaci .Velké děkuji .

Ukázat další komentáře