Domů > Magazín > Blog

Zhubněte do plavek s jídelníčkem za 14 dní

sezóna léto

Oblíbený a velmi úspěšný online program Hubneme do plavek už běží. Přidejte se a dejte dolů poslední zimní faldíky, dostaňte se do psychické pohody a naučte se podle video receptů vařit chutně a zdravě. Prvních sto účastníků čeká skvělý bonus – vstup do online fitka na měsíc zdarma!

Já jsem shodila 5 kg za 10 dnů

Na té fotce jsem já před a po změně jídelníčku. Léto a plavky pro mě představovaly vždycky nesmírný stres. Když jsem se konečně rozhodla jíst jinak, stačilo 10 dnů a bylo dole 5 kg. Bez námahy, bez hladu, dokonce bez cvičení, protože mě v té době příšerně bolela záda a nemohla jsem se hýbat.

14 propracovaných dnů, video recepty

Zhubnout za 14 dní? Ano! Každý den vás podpoříme motivačním videem, vysvětlíme vše podstatné, nabídneme jídelníček a recepty včetně nákupního seznamu. Kromě jídelníčku na každý den vás čeká 6 online vaření, takže to s námi zvládne hravě i úplný začátečník.

Lifting obličeje a odstranění celulitidy

Nejlepší lifting je zdravá strava – zjasní se vám pleť i oči, vyhladí vrásky. Celulitida zmizí i bez masírování a speciálních krémů.

Jdete do letní výzvy? Pojďte shodit 5 kg za 14 dní!
Přihlásit se
Zjistit více o letní výzvě do plavek

Dietní jídelníček na 14 dní

Dieta v našem případě není o strádání. V našem nutričně vyváženém a ověřeném jídelníčku pro jednu osobu vám nebude nic chybět. Mohou se takto stravovat s vámi i děti, mohou takto jíst i těhotné a kojící, kde nepůjde o hubnutí, ale udržení zdravé váhy, přiměřené nabírání a hlavně o dostatek živin pro rozvíjející se život. Specifika v těchto obdobích řešíme v kurzu.

Najíte se bez odříkání

Abyste zhubli, musíte se najíst. Už není potřeba trpět a držet hladovky. Když si pročtete zkušenosti předchozích účastníků, tak zjistíte, že jim jídla moc chutnala a že si užívali pocit, že se mohou dobře najíst a přitom hubnou a uzdravují se.

Uvařeno a vyzkoušeno

Letní jídla jsou připravena tak, abyste opravdu zhubli. Všechna jsme uvařili, vyzkoušeli a sepsali do receptů, vybraná natočili jako videa.

Opravdu zhubnete

Prověřeno už tisíci účastníky našich minulých kurzů – kila jsou dolů, funguje to. Není potřeba běhat, mučit se ve fitku apod. Je potřeba se dobře najíst a držet se ověřených rad, které pro vás v kurzu máme. Pohyb je skvělý, určitě vám v něm nebudeme bránit. Skvělé jsou procházky a svižná chůze. Mnozí lidé kvůli nadváze cvičit ani nemohou, jiní na to nemají vůbec energii. Řada účastníků programu začala cvičit až po jeho absolvování, kdy dostali chuť a sílu se hýbat.

Zvládnete to

Nepočítáme kalorie a na měření nám stačí hrnek, lžička a lžíce. Jídla na sebe navazují, což vám usnadní přípravu.

Z pohodlí domova ve volném čase

Do kurzu se přihlašujete na našich stránkách v čase, kdy se vám to hodí, k videím i jídelníčku se můžete vracet, přístup máte 60 dnů. Abyste mohli kurz sledovat, potřebujete pouze internet, nepotřebujete Facebook.

Co vás v kurzu čeká

  1. 16 vzdělávacích videí – ve kterých vysvětlíme vše podstatné
  2. 14 dnů hubnutí– ověřený postup, díky kterému zhubnete. Motivační videa, informace, jídelníček a recepty
  3. 6 online vaření – uvaříme společně – uvidíte naše postupy a triky krok za krokem
  4. Deníček– váš tajný online zápisník, kde si můžete zaznamenávat pokroky
  5. Formulář s vašimi pokroky – k vytištění
  6. Pravidelné emailové připomínky– povzbudíme vás a posuneme kupředu
  7. Jídelníček na 14 dnů včetně nákupního seznamu a přes 80 svěžích receptů k vyzkoušení a inspiraci
  8. Uzavřená diskusní FB skupina PREMIUM pro ty, kdo chtějí sdílet fotky jídel a výsledky hubnutí
  9. Nejčastější otázky– odpovědi na nejžhavější témata
  10. Sdílení– komentáře a zkušenosti ostatních účastníků

Co říkají účastnící našich kurzů

Hanny: Hubnutí do plavek jsem sifakt vychutnala a to doslova. Všechna jídla jsem uvařila a snědla, i ty 2 půsty jsem vydržela. A výsledek –3 kila dole a 6 cm v pase.Takže moje okolí žasne, jak jsem strááášně zhubla.Člověk nejen že zhubne, ale taky“splaskne”a to vám opticky na kilech ubere ještě víc. Navíc jsem zjistila, žezpůsob tohoto stravování mě vyhovuje.

Amich:  …vůbec jsem neměla pocit hladu a úplně nejvíc je, že jsem vynechala sladké, bez kterého jsem se v minulosti nebyla schopna obejít. Také mě nadchlo, jak jsou vaše recepty chutné a kombinace všemožné zeleniny je inspirující.

Medlinka: Tak je to za námi a vlastně před námi…. naučila jsem sebe i děti jíst i myslet jinak. Máme se tu doma daleko víc rádi, lépe se nám komunikuje, děti jsou otevřenějšímanžel i já jsme milejší. To je změna, kterou jsem teda absolutně nečekalaale potvrzuje, že jsme to co jíme. 

Katka: Konečně mě nehoní mlsná, nemám vůbec chuť na sušenky a čokoládové tyčinky, které jsem jedla denně, mám pocit, že mi vůbec nic nechybí a beru novou stravu za TOP TEN.

Přečtěte si celé příběhy lidí, kteří prošli programem Hubneme do plavek. Inspirujte se a začněte také. Už za dva týdny uvidíte výsledky!

Moje osobní zkušenost

Co jím jinak, váhu neřeším a léto si konečně užívám a cítím se dobře ve vlastním těle. V těchto dvou článcích jsou moje starší fotky a osobní zkušenosti se změnou jídelníčku.

Chcete zhubnout rychleji? Zkuste cvičení online v pohodlí domova (cvičení na hubnutí, formování postavy nebo zklidnění mysli). Videa přehrajete kdekoliv, jediné co potřebujete je internet.

Přihlásit se do letní výzvy

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

chceme zhubnout

Dobrý den, je zhubnout do plavek i při kojení?

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

16

Po každém jídle mi bylo těžko (Andrea 46 let)

Po jídle mi bývalo na zvracení. Měla jsem pocit, že mám břicho zevnitř oteklé. Lékaři žádnou alergii nenašli, prý je to tím, že jsem jiného etnika. Ale sta...
28
6

Do roka 30 kg dole. Bez počítání kalorií. (Iulian, 29 let)

Můj přítel začínal na váze 115 kg. Ve 25 letech mu vzali žlučník. Měl špatnou životosprávu, neuběhl ani 5 minut a ze své nadváhy už měl deprese. Zkusil kde...

Cítím se svěží a fit (Eva, 68 let)

Po přechodu jsem hodně nabrala. Zkusila jsem drahou dietu s koktejly a doplňky. Shodila jsem, ale neměla radost ze života, šly na mě chmury a málem deprese...
28
2

Nebe v puse aneb salát není jen okurka, paprika a rajče!

Než jsem začala jíst “jinak”, byly moje večeře většinou ze salátů. Ale špatně sestavených. Byly hladové, navíc to byla nuda. Stále to samé doko...
10
2

Za 14 dní 5 kg dole, nebolí záda a nejsem unavená (Bára, 31 let)

Trvalo mi 4 roky než jsem se odhodlala to s vámi zkusit. Motivací je syn. Měl flíčky na kůži – plíseň. Tak jsem si začala vařit jinak a za pár dnů js...
9

Shodila jsem 8 kg a nehoní mě mlsná (Olga, 38 let)

Váhu řeším od puberty, hodně jsem nabrala během 3 těhotenství a váha nešla dolů. Zkusila jsem syrovou stravu, dala se na vegetariánství a veganství a při t...