Vlaďka: Kurz Jarní očista je sice oficiálně u konce, ale já zjišťuju, že jsem vlastně teprve na začátku:-) Díky kurzu se mi ukázaly další, pro mě doposud neprobádané, cesty ke zdraví, nové způsoby myšlení a chápání věcí. Ještě donedávna jsem si myslela, že jsem se vlastně během cca 2 měsíců, které “trávím Jinak”, naučila hlavně lépe vařit. Ale když perfekcionistku Vlaďku “zavřu do skříně” a podívám se na celé 2 měsíce reálnýma očima, nemohu si nepřiznat, že jen o vaření to ROZHODNĚ nebylo. Objevila jsem nové potraviny, naučila se je využít v kuchyni, dostala se po ránu “do formy” s miso polévkou ( “zavřít děti” do pokojíčku a v klidu si vychutnat snídani byl dříve nepřekonatelný problém :-D ), zpomalila jsem a ubrala z některých svých nároků ( na perfekcionistu výkon :-)))) ), zasela bylinky a zeleninu, založila kvásek, vybojovala si pár minut denně jen pro sebe, rozloučila se s pneumatikou na břiše a “oplakala” pár kalhot, ve kterých bych se bála vyjít ven, aby mi nespadly ( 6 cm je holt znát :-D ) … zkrátka … našla bych ještě spoustu dalších pozitiv, ale tím Vás tu nechci unavovat :-) Co chci je poděkovat za to vše Vám – Evo a Romane ( i Vám ostatním na stejné vlně ), protože bez Vašich stránek, jasných srozumitelných a přehledných informací, skvělých receptů a podpory by můj úspěch byl … mooooožná … poloviční:-) Ještě jednou díky, těším se na další čas strávený s Vámi ( šetřím na podzimní detox :-D ) a moooc zdravím, Vlaďka
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Rozloučila jsem se s pneumatikou na břiše (Vlaďka)
Schovat štítky
Poslední komentáře
Viera
Před 9 minutamiJá také myslela,že je to můj problém. Hlavu vzhůru určitě to dalo zapotit. Víc než vaření 😉
Jíme Jinak Vlaďka
Před 15 minutamiMoc děkujeme za podporu!! ❤️ Zdá se, že Roman nad roboty zvítězil a teď už by mělo být vše zase v pořádku. 🙏
Jíme Jinak Vlaďka
Před 15 minutamiMoc děkujeme za podporu!! ❤️ Zdá se, že Roman nad roboty zvítězil a teď už by mělo být vše zase v pořádku. 🙏
Pavlína
Dnes v 8:42Ahoj, už jsem si myslela, že je problém někde u mne…Držte se, ať se vše podaří rychle vyřešit?! Díky za skvělou práci celému týmu JJ?!
Pavlína
Dnes v 8:39Ahóóój, už jsem si myslela, že je problém někde u mne…Opravdu se od včerejška nedaří dostat k mnohým receptům a článkům, obzvlášť klubovým…Držte se, ať se brzy podaří vyřešit!?Díky za úžasnou práci celéme týmu JJ?!
Klub
Buďte první, kdo napíše komentář