Klára Jíchová je maminka tří malých dětí. Kromě péče o rodinu zvládá pravidelně vydávat časopis Zrnění, domácí školu, denně cvičit, hrát na housle. Její muž Honza nám nedávno poskytl velmi inspirativní video rozhovor. Klára říká, že změna stravy jí zachránila život, že slezla hrobníkovi z lopaty. Přečtěte sijak dlouho u ní probíhaly bouřlivé očisty těla a co jí celou dobu drželo nad vodou. Příště se dozvíte, jak Jíchovi stravují své děti a jak  řeší jejich vysoké horečky. Také probereme, co jedí na cestách, návštěvách a dovolených a  jak to vyřešit s babičkami a s příbuznými, kteří nechtějí respektovat jiné stravování. Klára poradí, jak odnaučit děti zvyklé na sladkosti a jak reagovat, když zatouží po něčem nezdravém.

🔒 Přístupné členům Klubu Jíme Jinak

Klub Jíme Jinak

👉 Přihlaste se, pokud jste s námi v programu. Nápověda.

💕 Líbí se vám recepty a články, které tu čtete zdarma a bez reklam? Díky členům Klubu JJ je můžeme psát.

✨ Za podporu Klubákům dáváme prémiové materiály, jako je tento, videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradnu a slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů).

🍒 Oceňte naše mnohaleté úsilí a zvažte členství.

Co říkají o Klubu Jíme Jinak členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

Chci do Klubu
Zjistit více

Předchozí článekWebinář v pátek večer
Další článekFazolový salát