Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Tábor pro rodiny s dětmi 2023 se slevou pro Klubáky

Rádi byste strávili příjemnou dovolenou v panenské přírodě a zároveň chcete vašim dětem dopřát dětský kolektiv a bohatý táborový program? Chcete, aby o vaše děti bylo během dne postaráno a vy jste se mohli věnovat svým zálibám? To vše podpořeno vyváženou rostlinnou stravou, která posílí tělo a povznese duši? Chcete sdílet svá životní témata s podobně naladěnými lidmi? A v neposlední řadě byste si rádi i trochu té táborové atmosféry a dovádění užili společně s dětmi?

Kdy

26. 8. – 2. 9. 2023

Kde

Pastviny v Orlických horách, chata Bublačka

Program

V rámci této letní rodinné dovolené nabízíme čtyři paralelní programy podle věku účastníků. Pro malinké děti do 3 let je připraven Baby klub. Předškolní a školní děti budou rozděleny do oddílů. Děti se budou hodně pohybovat v přírodě, budou tvořit, hrát divadlo, zpívat a tančit a ještě mnoho dalšího. Baby klub, předškolní i školní oddíly mají vždy jednoho vedoucího a jednoho praktikanta. I pro dospělé účastníky připravujeme občasný program. A pro všechny zájemce ranní cvičení, večerní táboráky a sdílení snad po celý den.

Ubytování

Chata Bublačka se nachází v obci Pastviny, 100 m od vodní nádrže stejného jména. Má dvě prostorné jídelny, pokoje jsou umístěny v 1. a ve 2. patře. Pokoje jsou 2 až 4 lůžkové, některé vybavené umyvadlem. Když si chatu prohlédnete, dýchne na vás takový příjemně nostalgický duch dob minulých. Jako byste se ocitli v nějakém filmu z předrevolučních let. Pan majitel si ale objekt pěkně opečovává, všude mají čisto. Wi-fi k dispozici. Více o chatě Bublačka najdete zde

U chaty je ještě 8 táborových chatek. Každá má 5 lůžek. V přízemí palandu a jednolůžko, v patře dvoulůžko. Chatka je příjemně prosvětlená 2 okýnky, má skříň, stolek, osvětlení a elektrickou zásuvku. Pro pokoje i chatky jsou v přízemí budovy společná sociální zařízení. Všechna lůžka jsou vybavena lůžkovinami včetně povlečení. Není tedy třeba si sebou na tábor brát ani spacák, ani povlečení.

Chata je umístěna ve svahu nad pastvinskou přehradou. Vedle chaty je ohniště a pod ní volejbalové hřiště a travnatá plocha. Ještě níže je pak pláž, kde je možné se vyhřívat u vody. Voda je čistá, neboť je průtoková, napojená na Divokou Orlici. Je možné si půjčit loďku (v ceně pobytu) a vesty a po přehradě se projet.

Strava

Vaříme vyváženou rostlinnou stravu, bez cukru, exotických plodů, chemických přísad a jiných nepřirozených surovin. Suroviny jsou z části i v bio kvalitě. V pravidelných časech podáváme snídani, dopolední svačinu (pro děti), oběd, odpolední dezert, večeři. Nápoje jsou účastníkům k dispozici po celý den. Na přání připravíme speciální stravu (např. bezlepkovou) či stravu pro malinké děti.

Kam na výlet

Z druhé strany vodní nádrže se rozkládá přírodní park Orlice. Jen pár kilometrů severně od Pastvin začíná CHKO Orlické hory. A hned z kraje nádherná přírodní rezervace Zemská brána. Orlické hory jsou také protkány sítí zbytků válečného opevnění z 2. světové války, v čele se známou pevností Hanička. 5 km jihozápadně leží město Žamberk s příjemným zámeckým parkem. 10 km jižně od Pastvin je možné si udělat procházku historickým městem Letohrad. 20 km autem je to do poutního místa Neratovs neopakovatelnou, magickou atmosférou (kostel se skleněnou střechou, pivovar, Hospoda atd.). O Orlické hory se už léta stará princezna Kačenka. A my se pohádkového rozměru tohoto kraje nejednou při našem pobytu dotkneme.

Proč se tábora zúčastnit, co zažijete

Každý si na táboře může najít to své:

 • rušný program
 • sdílení s jinými rodiči a účastníky tábora
 • klid okolní přírody
 • zajímavé turistické cíle v blízkém i vzdálenějším okolí
 • dostatek pohybu jak v tábořišti, tak mimo něj
 • harmonizující rostlinnou stravu, která posílí tělo a povznese duši
 • přátelské prostředí a nápomocný personál
 • nové informace z oblasti zdravého životního stylu
 • večerní posezení při táboráku, zpěv
 • a mnoho dalšího

Cena

V chatce – děti od 3 do 15 let 6 000 Kč, dospělí 6 500 Kč.
Ve zděné budově – děti od 3 do 15 let
6 500 Kč a dospělí 7 000 Kč.
Děti do 3 let bez nároku na lůžko, ale s programem 2 500 Kč, děti do 3 let bez programu a bez nároku na lůžko hradí za stravu 1 750 Kč.
Děti do jednoho roku
ZDARMA.

V ceně je zahrnuto:

ubytování 7 nocí, 7x plná penze, program, pobytová taxa, závěrečný úklid

V ceně není zahrnuto:

doprava, cestovní pojištění

Více informací a rezervace

 • info@duhovykonik.cz
 • tel.: 602 558 972
 • www.duhovykonik.cz
 • organizátor: cestovní kancelář Duhový koník s. r. o.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 10% pro všechny členy rodiny! Pokud např. jedou 2 dospělí a 2 děti a ubytují se ve zděné budově, ušetří díky Klubu 2.700 Kč. Pro její uplatnění uveďte při rezervaci svůj klubácký email a heslo [přihlaste se].

Sleva 10% pro členy Klubu Jíme Jinak platí na všechny pobytové akce CK Duhový koník v roce 2023.

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

12 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Ahoj ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda je možné mít s sebou do chatky psa, milá labradorka a zda je možné vyuzit klubackou slevu pro sestru a jeji deti ale clen klubu by na tábor nejel. Moc moc děkuji za info.
Hezký den.
Dáša

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

52

Kojibakers se slevou až 30%

S Kojibakers pokračujeme a máme pro vás ještě větší slevu než vloni! 30% na miso pasty, 25% na polévky a 10% na rodinná balení a další produkty.

Víkend pro nezadané v Železné Rudě (červen 2021) se slevou pro klubáky

Pojďte se seznámit, relaxovat, sdílet, zažít legraci a provětrat se na čerstvém vzduchu. Na chvíli zapomenout na své starosti, nesplněná přání a touhy. Poj...
3

Lyžovačka v Krkonoších (březen 2022) – ušetřete 3 tisíce na rodinu!

Vydejte se do zapadlého koutu Krkonoš – na Rezek. Přímo od penzionu vedou běžkařské tratě a nejbližší vleky jsou v krátké dojezdové vzdálenosti. Jídl...
13
21

Užijte si léto v domě u moře – ušetřete přes 5.000 Kč

Pokud hledáte poklidné, bezpečné místo u moře, blízko pláže, s bazénem a venkovním posezením, jste tu správně. Dům i okolí je vhodný pro rodiny s dětmi. Ne...
4

Silvestrovský pobyt na Šumavě – ušetřete 3 tisíce na rodinu!

Silvestr s dětmi na horách! Vydejte se na oblíbený zimní pobyt ve vyzkoušeném penzionu ALFA v Železné Rudě. Užijte si odpočinek a zábavu v klidu šumavské p...
12

Lyžovačka v Krkonoších (leden/únor 2023) – ušetřete 3 tisíce na rodinu!

Koncem ledna je na horách již dostatek sněhu a přitom nejsou ještě obležené množstvím turistů. Využijte týden pololetních prázdnin a užijte si s dětmi zimn...