Monika: Evičko, moc děkuji. V Jarní očistě jsem zhubla jsem 8,5 kg a chci pokračovat :-)
PS: Letní hubnutí? Zkus to jinak!
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Monika: Evičko, moc děkuji. V Jarní očistě jsem zhubla jsem 8,5 kg a chci pokračovat :-)
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Vyzkouším, děkuji 🙏 Opékám jakékoli oříšky nebo směs na pánvi, potom přidám rýžový slad nebo javorový sirup a lžíci shijo koji, zamíchám a potom dám na 10 min do trouby. Jsou excelentní.
Buďte první, kdo napíše komentář