Domů > Magazín > Blog

Babičky jsou velké téma – jdeme do toho!

Z vašich reakcí vidíme, že skutečně je co řešit. Problém babičky versus strava vnoučat se v menší či větší míře objeví snad v každé rodině, kterou známe. Když jsme viděly, co se všechno objevilo v komentářích pod minulým článkem Ach ty babičky, vzaly jsme to pevně do rukou a zahájily průzkum.

Začaly jsme ve svých rodinách a tento víkend jsme natočily rozhovor s jednou naší babičkou a jedním dědečkem. Myslím, že budete velmi překvapeni, jak výživu našich dětí mohou vidět naši rodiče!

Hledáme vaše příběhy

Pokud máte k tomuto tématu co říci, budeme moc rády. Jak to můžete udělat? Dejte nám o sobě vědět a domluvíme formu. Můžeme se potkat osobně a natočit krátký videorozhovor nebo vám zašleme otázky, případně můžete sami sepsat svoje zkušenosti.

Nejde o sluncem zalité příběhy, ale o opravdový život. Zajímá nás, co vás trápí, co vám babičky říkají, jak to řešíte, co zabralo nebo jak to dopadlo. Ať je to autentické, aby to mohlo pomoci ostatním rodičům, kteří jsou třeba ve stejné situaci.

Babičky a dědečkové vítáni

Promluvit můžete nechat formou emailu či před kamerou i vaše babičky a dědečky. Ať už s vaší stravou souhlasí či nikoli. Pokud do vás babičky neustále hustí svoje představy o tom, jak máte děti stravovat, nabídněte jim, že se mohou vyjádřit nahlas právě u nás :-)

Co z toho bude

Cílem je zmonitorovat situaci v rodinách, kde se rodiče snaží stravovat děti lépe a ukázat, jak se to řeší v různých rodinách, navzájem se inspirovat a poradit si. Chceme pro vás připravit rozsáhlejší materiál, který se tomuto tématu bude do hloubky věnovat a bude vám praktickým průvodcem při řešení mezigeneračních problémů ohledně stravy. A protože více hlav více ví, chceme zapojit i vás, případně vaše tchýně, tchány, maminky a tatínky.

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář