Domů > Magazín > Blog

Zářijový úplněk v Beranu

Úplněk bude kulminovat v pátek 29. 9. v 11:57 a bude to jízda! Držte si klobouky, protože dynamika, rychlost a spontaneita budou synonymy pro příští dny!

Připravte se na nálož energie

Pocítili jsme, že se léto pozvolna přehouplo do podzimu, prázdniny v nový školní rok a my se pomalu přenastavili z dovolenkového módu do pracovního. Pokud máte pocit, že jste se ještě jaksi nerozjeli, je tady velká šance, že v následujících dnech obdržíte dávku impulsivní ohnivé energie, která by rozpohybovala i ledovec!

Držte si klobouky, protože dynamika, rychlost a spontaneita budou synonymy pro příští dny!

Úplňkové energie budou ryze mužské. Práce půjde dobře od ruky, budou se rodit nové nápady, budeme mít hodně energie na realizaci. Zároveň nám to bude dobře myslet a přicházející inspiraci budeme nadmíru schopni použít v praxi do nových projektů, ale také se bude dařit ledacos započaté posunout nebo dokončit. 

Úplněk a vztahy

Ve vztazích a lásce spolu budeme dobře vycházet, v podstatě až tak dobře, že bychom měli dát pozor na rychlá nezávazná milostná vzplanutí. Lépe řečeno rychlá střetnutí o vysokém výboji sexuálního napětí. Oblast sexuality bude mít celkově velmi požehnáno ☺ Beran jde sice do věcí po hlavě včetně řešení situací a sporů, ale tentokrát ne ve vztazích, tudíž by nemělo docházet ke konfliktům, které úplněk obvykle akceleruje.

Nebojte se být aktivní

Jistě nás nenechá v klidu ani slunečné počasí, které nás stále ještě doprovází a teplé pohlazení se přímo hodí k tomu, abychom vyrazili za sportem a jinými aktivitami, kde energii budeme potřebovat spíše vydat. Je sice už podzim a energií bychom měli šetřit, ale v následujících dnech si budeme moci dovolit vydávat a dobíjet zároveň.  Tyto úplňkové dny bych nazvala vesmírnou nabíječkou (vysokonapěťovou☺)!

Pozor na hlavu

Pozor bychom si měli dát na svou hlavu. Je běžné, že citlivější jedince okolo úplňku pobolívá hlava. Nyní to platí maximálně. Naše hlava pojede na plné obrátky.

Tím, jak budeme mentálně nastaveni, můžeme svou hlavu zahltit prací a nápady. Měli bychom se pokusit alespoň o částečnou harmonizaci své mysli, abychom se nedostali do velké nerovnováhy, která by ve dnech po úplňku mohla přinést únavu a deficit. Až beranská energie odezní, dojde k pocitovému zklidnění a my si budeme moci oddychnout s dobrým pocitem, že jsme v tempu předchozích dnů stihli mnoho, ale nepřehnali to.

Berani budou ve svém živlu

Pokud jste v Beranu narozeni nebo se ve vašem horoskopu některá z vašich osobních planet v tomto znamení nachází, budete ve svém živlu. Pocítíte velkou produktivitu, spád a rodící se kreativitu. Tato energie bude skutečně potencovat váš výkon a uspokojení z dobře odvedené práce.

Pakliže nejste s Beranem spříznění, můžete následující dny pociťovat jako rychlou jízdu, kde se budete snažit naskočit do rozjetého vlaku a pociťovat tlak nebo nervozitu. Můžete se snažit naskočit, ale spíše bych doporučila popoběhnout vedle něho v rámci svých možností. Přepínání sil by vás mohlo dost vyčerpat.

A jak se harmonizovat v následujících dnech? Doporučuji například zklidňující večerní koupel, aktivní pobyt v přírodě, lehčí procházky. Nezapomeňte, i zklidněná mysl dokáže zachytit nějaký dobrý nový nápad. 

Veronika

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

průvodkyně astropsychologií🌙 Život je cesta. Jsme na ní spolu.

147 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Děkuji velmi. Jsem Beran. Začaly mně obrovské bolesti v bederní páteři. Musím vydržet.
Krásné dny . . .

Cecílie
30. 9. 2023

Bože děkuji za tento článek Milá Veroniko🙏Už jsem myslela, že se zblazním co vše se děje v mé hlavě za zrodu nápadů. Jedu si odpočinout do wellnes… A kdyže to má prosím odeznít?

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Srpnový úplněk ve znamení Vodnáře

Blíží se úplněk ve Vodnáři. Nastane v úterý 1. 8. ve 20:31. Co od něj tentokrát můžeme čekat a jak na nás bude působit?
154
123

Jak nám Luna pomáhá

Co vlastně o Měsíci víme? A jak souvisí s ženstvím, zdravím a jídlem? Podívejte se, jak vám může Luna pomoct.

Co s námi dělá úplněk – 1. díl

V tomto milém videu jsme vyzpovídali astropsycholožku Veroniku, aby nám prozradila tajemství úplňku. Jak nás ovlivňuje úplněk, co dělá s našimi emocemi, čí...

Co nám přinesou letošní úplňky – 2. díl

Jaké nás letos čekají úplňky a na co si dát extra pozor? Astropsycholožka Veronika nám to v tomto hezkém videu prozradila.
193
2

Prosincový úplněk 8. prosince 2022 ve znamení blíženců

Letošní prosincový úplněk proběhne ve čtvrtek 8. prosince v 5:07. Nacházíme se v období adventu, období klidu a míru. Pojďme si říct, jak se energie advent...
328
5

Květnový úplněk 5. 5. 2023 ve znamení Štíra

Blíží se další úplněk, tentokrát ve Štíru. Nastane v pátek 5. 5. v 19:33. Nepůjde o ledajaký úplněk, tento zesílený štíří úplněk bude jeden z nejnáročnější...