Domů > Magazín > Blog

Novinky v Jarní očistě 2021

Co vás letos čeká? Kromě osvědčeného jídelníčku s recepty na 6 týdnů od snídaní až po večeře, nákupních seznamů, informačních a motivačních videí, programu osobního rozvoje a detoxu domácnosti máme dvě novinky – videa pro posílení, protažení, detoxikaci a relaxaci s lektorkou Ivonou a psychologickou podporu psychoterapeutky Zuzky.

Shodíme kila, získáme energii

Kromě toho, že upravíme jídelníček, shodíme kila a získáme novou energii, vás čekají úplně nová videa. Na četné žádosti účastníků Podzimního detoxu jsme natočili speciální videa na jarní detox s Ivonou a vzali do party na pomoc se specifickými dotazy psychoterapeutku Zuzku.

Cvičení s lektorkou Ivonou

Detoxikaci organismu, formování postavy a duševní hygienu podpoříme novými videi s Mgr. Ivonou Poběžalovouprofesionální lektorkou jógy a zdravotního pilates. Každý týden vás čeká jedno nové video, ve kterém se naučíte:

➡ jak srovnat postavu
jak se protáhnout
 jak posílit svaly
 jak zpevnit břicho
 jak relaxovat

To vše v 8 praktických a krátkých lekcích, které zvládne opravdu každý. Nebojte se, nebude to dřina. :-)

Psychoterapeutka Zuzka

PhDr. Zuzana Pokorná je profesionální psycholožka a psychoterapeutka, i nadšená členka Klubu Jíme Jinak. Znáte ji z Podzimního detoxu, kde už pomáhala ostatním s jejich trápením. A oporou nám bude i v poradně v Jarní očistě:

➡ jak zvládnout životní kotrmelce
navede vás správným směrem
povzbudí a podpoří vás
pomůže udržet náladu
pomůže najít životní nadhled a lehkos

Je to zkrátka další parťák, na kterého se můžete spolehnout během celého programu.

Osvědčené jídelníčky a nákupní seznamy

V programu vás čekají osvědčené jídelníčky, které už tisícům lidí pomohli zlepšit zdraví, spravit váhu a postavu, zvednout náladu i sebevědomí. I to kuchařské. Malá ukázka toho, co vás čeká:

 • Uhlířina aneb knedlík s cibulkou a tempehem
 • Seitan na asijský způsob
 • Křupavé zeleninové závitky
 • Fazolová pizza
 • Bezlepkové palačinky s houbovou náplní
 • …a spoustu dalších

Oblíbené online vaření

V Jarní očistě zůstává online vaření a vaše jazýčky čeká spousta dobrot. Vše názorně formou videa. Vařit s námi zvládnou i začátečníci a pochutnají si i zarputilí odpůrci zdravé výživy. A co vás čeká za videa?

 • Květáková polévka, fazole na paprice, celozrnné noky a nishime
 • Mungo polévka, sladká zeleninová omáčka, dýňová tempura a presovaná zelenina
 • Bramboračka bez brambor, řepové karbanátky a čočková omáčka
 • Držková polévka, čočková sekaná, šťouchané jáhly se zeleninou a glazované
 • Pikantní thajská polévka, koprová omáčka ze seitanem, placky z rýže
 • Zelňačka, cizrnový kotlík, rýže s bezpluchým ovsem a čerstvý salát

Vezměte do party kamarádku

Ve dvou se to lépe táhne a nám už se rýsuje v programu pěkná partička (někteří jdou do programu už po čtvrté či po páté, tak se těšíme na staré známé). Pokud chcete mít v detox partě svoje kamarádky, pozvěte do očisty taky. Užijeme si to jako každý rok.

Přidejte se do jarní výzvy také

Naučte se krok za krokem základním principům zdravého jídelníčku, objevte chutná a zdravá jídla. Kromě toho vám pomůžeme zorganizovat jarní úklid a najít si čas i sami na sebe.
Těšíme se na vás,
Eva, Ivona a Zuzka

Více o Jarní očistě

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Taky se moc těším, potřebuji trošku obměnu jídel – jedu pořád to samé…. Taky už se těším až dám znovu náš barák do pořádku – už to potřebuje. Až pak začne zahrádka, budu na ni nachystaná!!

Dominika
10. 2. 2021

Ahoj, těším se, jarní očista před několika lety nastartovala proměnu mého jídelníčku a přístupu k jídlu a vaření. Našla jsem si časem svoji cestu, ale teď mám chuť na “přísnou” fázi.

Ukázat další komentáře