Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Bederní a těhotenské pásy Nice Belly pro vás

S Katkou Boháčovou, která šije krásné a zároveň praktické bederní pásy, jsme se domluvily na slevě pro registrované čtenáře a členy Klubu Jíme Jinak. Pokud tedy nově měníte jídelníček, jste zimomřiví, potřebujete držet ledviny v teple, jste těhotná, kojící nebo prostě máte rádi změnu v šatníku, pak si určitě přečtěte, jak Katka na výrobu pásů přišla, z čeho je šije a jak jsou řešeny. A pokud jste registrovaní nebo členem Klubu, ještě ušetříte.

O mně a Nice Belly

Ke vzniku Nice Belly mě inspirovalo vlastní bříško. Nejdřív bylo docela malinké, ale časem rostlo, až se nevešlo do oblíbených trik ani sukní. Situaci jsem vyřešila po svém a vyrobila si různě barevné těhotenské pásy. Zjistila jsem, že je to nejen praktické, protože jsem si dál mohla užívat svých oblíbených trik, ale i zábavné. Oblečení dostalo díky barevnému pásu nový šmrnc.

Veselé pásy přes bříško se líbily a začala jsem dostávat poptávky i na netěhotenské pásy. Navrhla jsem tedy oboustranné bederní pásy. To, že používám dva materiály pro výrobu bederního pásu, má nejen estetickou funkci. Vzduchová vrstva mezi materiály slouží jako výborný izolant a pás tím pádem nemusí být extra tlustý a přitom krásně hřeje.

Vychytávka pro maminky, tatínky i děti

Bederní pás Nice Belly je oboustranný. Můžete ho tedy skvěle kombinovat s různým oblečením. Pásy jsou buď dvoubarevné nebo se vzorem. I vzorovaný pás je z jedné strany jednobarevný, aby se dal co nejlépe kombinovat s dalším oblečením. Zpravidla tak po půl roce je vzorovaný materiál nahrazen novým, neokoukaným. Na rozdíl od běžných bederních pásů má pás Nice Belly střih do “A” a neroluje se. Je také vyšší, má 32 cm.

Materiál je velmi příjemný úplet, který hezky přilne k tělu. Pás lze nosit navrch či pod triko. Popřípadě jako minisukni k legínám :-). Vzít si ho můžete na hodinu jógy, na kolo, do kanceláře, na horskou tůru nebo na práci na zahradě. Co když přijdete do vyhřáté místnosti a začne vám být horko? Pak se dá pás na rozdíl od košilky jednoduše sundat a složit do kabelky nebo batohu. Pás je vhodný i při kojení. Ne každá maminka má chuť po porodu ukazovat své bříško na veřejnosti, nebo se jednoduše potřebuje vyhnout tomu, aby při kojení táhlo na záda.

Na fotkách Nice Belly jsou sice samé maminky a slečny, ale pásy jsou vhodné i pro pány. Speciální pánská edice bude brzy v prodeji. bederní pás duhovýZatím stačí, když do poznámky k objednávce napíšete, že se jedná o pás pro muže.

Náš zákazník, náš pán, platí doslova

Bederní pásy jsou k dispozici ve velikostech S, M, L. Nebude vám vyhovovat velikost? Není nic jednoduššího než si nechat ušít pás na přání. Pak si můžete dokonce zvolit i vlastní barevnou kombinaci.

Pro výrobu pásů používám kvalitní úplety 95 % bavlna 5 % elastan. Bederní pásy Nice Belly šijeme s láskou a v ČR. Každý výrobek jsem poctivě testovala na sobě a svém okolí a inspirovala se tipy svých zákaznic a zákazníků. Proto mají pásy Nice Belly originální a funkční střih a jedinečné barevné kombinace. Pokud si nejsem jistá s výběrem nového vzoru, poradím se s fanoušky na Facebooku. Nové bederni_pas_sedo-zeleny_cerveny_web11pásy se přeci musí líbit hlavně jim a ne jen mně :-).

Výhoda pro registrované čtenáře a členy Klubu Jíme Jinak

Registrovaní čtenáři mají slevu 10% a členové Klubu Jíme Jinak 20%. Kód pro uplatnění slevy najdete v sekci Výhody pro členy Kupon můžete uplatnit do 8. 6. 2015. Sleva je na nákup celkem a uživatel může uplatnit slevu jen jednou. Platí tedy na jednu objednávku od konkrétního uživatele, ale výše objednávky nerozhoduje.

 

 

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Kristina Libicherová
20. 2. 2017

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jakou velikost bederního pásu pro těhotné si mám vybrat? Převážně jsem nosila velikost S. Nikde se to nemohu dozvědět.
Děkuji Za odpověď.
Kristina Libicherová

Hetto Martin
31. 12. 2015

Až nyní jsem na to narazil. I pro muže.
Dobrý! Vyměním vestu za bederní pás.

Ukázat další komentáře