Vlaďka: Ahoj Evo, vaření je super. Pro mě je nejlepší, že nemusím vymýšlet jídelníček. Kouknu a vařím:-). Chutná mi vše, něco dokonce i manželovi :-). Nějaká kila jsou již dole, cítím se výborně a hlavně nemám hlad a téměř ani chutě :-). Vždy jsme si dávala po obědě sladkou tečku a teď mě to neláká . Jen párkrát jsem vyzkoušela svačinku, když mě honila mlsná a opět byla výborná. Již jsem s vámi absolvovala jarní i podzimní detox, vždy k mé spokojenosti. Tentokrát jsem byla zvědavá na nový letní jídelníček :-). Povedl se ! Vlaďka
21. července 2026 · 15:00–20:00 · Brno
Rezervovat místo

Základní kurz: Zdravé vaření pro tělo i duši
21. července 2026 · 15:00–20:00 · Brno Rezervovat místo
Buďte první, kdo napíše komentář