Olga: Dobrý den, s vařením žádný problém nemám, naopak mne to velmi baví. Jídlo je chutné, syté, svačiny nepotřebuji. V den půstu mne trochu pobolívala hlava, ale další den to odeznělo. Takže vše OK.
Opět díky! Olga.
13. července 2026, od 15:00, Praha Laboratorio
Rezervovat místo

PS: Letní hubnutí? Zkus to jinak!
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Buďte první, kdo napíše komentář