Olga: Dobrý den, s vařením žádný problém nemám, naopak mne to velmi baví. Jídlo je chutné, syté, svačiny nepotřebuji. V den půstu mne trochu pobolívala hlava, ale další den to odeznělo. Takže vše OK.
Opět díky! Olga.

Základní kurz: Zdravé vaření pro tělo i duši
21. července 2026 · 15:00–20:00 · Brno Rezervovat místo
Buďte první, kdo napíše komentář