Domů > Magazín > Blog

Kurz Jíme Jinak a setkání ve Františkových Lázních

V listopadu se můžete ve Františkových Lázních těšit hned ze dvou našich akcí. Jde o mimořádný čtyřdenní kurz Jíme Jinak a o oblíbené neformální setkání s večeří. Rezervujte si místo, rádi vás uvidíme.

Mimořádný kurz Jíme Jinak

Od 27.11.2013 proběhne ve Františkových Lázních mimořádný kurz Jíme Jinak. Poslední volnou kapacitu 7 míst (3 v hotelu Francis, 4 v pensionu) nabízíme momentálně i nečlenům klubu. Přijďte zjistit více, jak předcházet civilizačním chorobám, proč nefungují diety a jak si správně poskládat jídelníčekRezervujte si místo. Rádi se s vámi uvidíme.

 

Setkání Jíme Jinak s večeří

Na 26.11.2013 od 17:00 jsme připravily v hotelu Francis (Františkovy Lázně) neformální setkání, kde si budeme povídat o vašich radostech a starostech. Jsme připravené vám poradit a podělit se o naše zkušenosti se změnou jídelníčku, se zaváděním zdravé stravy u dětí a manželů, budeme zodpovídat vaše dotazy. Bude to příjemný večer, kde budete mít možnost se seznámit s podobně naladěnými lidmi.
Rezervujte si místo. Rádi vás uvidíme.

 

 

 

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Ahoj chtěla jsem se zeptat, jestli budete dělat nějaký kurz zase na Sázavě. Musela bych vzít i děti a v přírodě by jim bylo lépe. Určitě bych jela alespoň na týden s cílem předělat mé děti… :-) pokud možno i manžela. :-D

Heli, chci se zeptat, zda ve Francisu vaří jinak i mimo dny tohoto kurzu. Rezervovali jsme si celý týden (od neděle do neděle) a jelikož je to vč. plné penze, počítám že ano. Nevím ale, zda si nedělám pouze iluze ;-0 budeme tam ubytovaní uz 3 dny před kurzem, tak nevím, na co se připravit ;-)

Ukázat další komentáře