Domů > Magazín > Děti a strava

Manžel a děti to jí se mnou, hurá!

Často se do zdravého vaření pustí jako první v rodině žena. A jako partnerka a matka většinou narazí na odpor. Sice vidí, jak její drazí potřebují změnit jídelníček, ale oni o to nestojí. Když si ale ženy nechají poradit, rodina se časem přidá. Tak jako v těchto případech.

Začněte u sebe a vařte chuťovky

Nutit někoho do změny jídelníčku je vždycky marné. Dokud nemá člověk vlastní motivaci nebo zdravotní důvod, těžko ho někdo druhý přesvědčí. Víme to a stále čteme vaše nešťastné zprávy o tom, jak se snažíte a rodina vám to nejí. Proto na to v našich kurzech jdeme jinak. Vedeme účastníky k tomu, aby začali u sebe a rodinu nechali žít. A taky pro ně chystáme vybrané recepty a video recepty, které chutnají úplně všem, i těm, kdo na zdravé jídlo nejsou vůbec zvyklí. A také to nese po dvou až třech týdnech výsledky:

“Šok! Jídla z kurzu jí i můj masomil manžel!! A synovi to taky občas zachutná!” (Jana)

“Dokonce i děti jedly fazolový nákyp, moc nám všem chutnal. Ta mladší už se mnou snídá dokonce i polévku.” (kajkule)

“Večer dcera (10 roků) snědla zbylou svíčkovou a byla naprosto nadšena z ovesných knedlíčků! Dnes je musím prý udělat znovu. Tak z ní mám radost. Je to skoro zázrak :-)” (T.)

“Naučila jsem se snídat ráno polévku místo pečiva, to je už můj rituál, na který pomalu přechází i má dcera. Vaření podle vašich týdenních tipů, např. koprovka z petržele, knedlíky z ovesných vloček – to byly „majsterštyky,” které zachutnaly i mému muži.” (Marcela)

“Ovšem ještě větší radost mám, že tento knedlík s křenovou omáčkou pochválil manžel – nejen slovy, ale i činy – přidal si 2x a liboval si, jak tato kombinace k sobě dobře ladí. Prý je to nejlepší jídlo, které jsem dosud udělala. Dokonce ani neměl nic proti pečenému seitanu.” (Dagbri)

“už podle vás vařím měsíc a “jsem z vás úplně na větvi” :-)) :-)) I manželovi moc chutná a to tak, že zakoupil pořadač na vytištěné recepty.” (Eva)

“Zdravím moc do JJ a musím vyjádřit velké nadšení z kurzu. Je to z velké části kurz vaření, protože to jsou opravdu chuťové orgie a já jsem ráda, že měním své zvyklosti co se týče ingrediencí, kombinací, pestrosti a chuti! Manžel mi často nadšeně ujídá, děti též :).”

Manžel si dal oběd s námi a dokonce mi ho pochválil! A to už je něco!” (Iva)

Je to nakažlivé

To jsou komentáře z právě probíhajícího programu Podzimní detox. Tady si ženské vyzkoušely, že když to dělají primárně pro sebe a na rodinu netlačí, tak jsou automaticky svým blízkým lákavým příkladem. Když si mamka u přípravy jídla brouká, když má krásný barevný talíř, když má víc energie, je v pohodě a když to tak hezky voní, tak se mnohdy i zbytek rodiny přidá. Chce to jen nemít přehnaná očekávání, dát tomu čas a soustředit se na sebe. Mě se to rozhodně vyplatilo a všem to doporučuji.

 

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář