Domů > Výhody pro členy > Aktuální výhody

Skleněné nádobí na vaření, pečení i servírování s 25% slevou

Skleněné hrnce a formy na pečení značky SIMAX, které znáte z našich video receptů, vřele doporučujeme pro zdravé vaření, pečení i skladování. Pro členy Klubu máme i v tomto roce skvělou slevu 25% na celý skleněný nákup!

Česká firma, české sklo

KAVALIERGLASS je předním evropským výrobcem borosilikátového skla více než 180 let. Společnost nabízí velmi širokou škálu produktů, které pokrývají oblasti domácího, průmyslového, laboratorního a technického skla, trubek a průmyslových přístrojů. Většina produktů společnosti KAVALIERGLASS je distribuována pod značkami SIMAX a KAVALIER.
Většina z nás doma má nějaký ten pekáček či jiné varné sklo značky SIMAX, protože to jsou výrobky, které vydrží dlouho.

V  sortimentu skla pro domácnost naleznete nové tvary konvic a sklenek.

Proč sklo

Velkou výhodou skla je, že se z něj nic neuvolňuje. Je netečné k účinkům horkých a agresivních tekutin. Sklovina SIMAX splňuje hygienické nároky. Nepřijímá příchuti ani pachy. Při skladování, při pečení, ani při vaření.
Lisované výrobky SIMAX jsou tvrzené – při výrobě se cíleně vytváří na povrchu tlakové napětí, které výrobky trvale chrání proti mechanickým a tepelným šokům. Zvyšuje se tím také odolnost proti prasknutí a rozbití.
Já osobně ráda vařím ve skle, protože dovnitř vidím. Ve skleněných konvicích na čaj mám skleněná sítka, která neničí kvalitu bylinkových čajů. Skleněné pekáčky a formy obvykle ani nemusím vymazávat, zvlášť pokud dělám napařované chleby a dezerty. Na skladování potravin také preferuji sklo oproti plastu. U nás doma najdete velkou část tohoto sortimentu a nějaké to varné sklo z Kavalieru vidíte téměř v každém našem video receptu.

Co všechno můžete mít ve skle

V nabídce Kavalieru najdete skleněné hrnce, odměrky, pekáče, mísy, bábovkové formy, formy na koláče či na pizzu, karafy na nápoje, konvice na čaj, sklenice, hrnky, talíře, skladovací systémy, dětské lahve i vázy.

Speciální zboží

Speciální pozornost si zaslouží skleněná brčka (ta plastová jsou ekologickou hrozbou, jenom v USA se jich denně vyhodí 500 mil.) a dvoustěnné nádoby z borosilikátového skla ve formě hrnků, misek a konvic. Fungují podobně jako termoska – udrží dlouho teplé nebo naopak studené jídlo a pití uvnitř nádoby a přitom zvenku nepálí do rukou. Dvoustěnky mají jedinečný design, jednoduché a bezpečné pitné okraje a jsou vhodné do myčky, ledničky i mikrovlnné trouby.

Ruční práce sklářů

Zajímavý výrobek ručně vyráběný skláři na huti je pyramidové víko – pára usazující se ze spoda na víku stéká v podobě kapek do speciálního žlábku, který je kolem dolní části víka, a ne do připravovaného jídla. Pasuje na 2 velikosti hrnců nebo pánví o průměru 28 cm nebo 24 cm.
Dalším ručně foukaným výrobkem je forma na bábovku, která se vyrábí ve dvou velikostech.

 

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu mají slevu 25% na celý nákup na e-shopu www.kavalier.cz . [přihlaste se]

Akce trvá do 31.12. 2023 a platí jen pro ČR.

PS: Začínáme Jarní očistu!

Únava, blbá nálada a kila navíc? Nenecháme vás v tom! 😊 Pojďte s tím zatočit. Začínáme 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček i postavu a zase bude dobře.

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Jarmila Žaliová
26. 12. 2021

Zdravím Tě Evo 🙂 prosím,kde najdu slevový kupón na skleněné hrnce? Nějak ho nemohu najít.Děkuji.Jarmila😊

Můžu se prosím zeptat, kam zadat mail a kód na slevu? Buď jsem úplně slepá nebo pro oči nevidím. :)

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

2

20% sleva na eko kosmetiku a drogerii

Aby se vám lépe rozhodovalo, zda zůstat u běžné drogerie nebo začít brát ohled na svoje zdraví a na naši planetu, domluvili jsme pro vás fantastickou slevu...
2
61

Miso pasty a další výrobky od Kojibakers se slevou 25%

Sháníte chutnou miso pastu bez lepku a bez sóji? Chcete vyrábět bezlepkové amasaké? Vyzkoušejte dobroty od Kojibakers! Kromě skvělých miso past a komekoji ...
8

Econea – přírodní kosmetika a eko drogerie se skvělou slevou

Skvělá zpráva pro milovníky eko kosmetiky a eko drogerie. Domluvili jsme pro vás slevu 10% v e-shopu Econea. Šetřete přírodu i peněženku – jako to dě...
1
1

Přírodní kosmetika a eko drogerie jsou další přirozený krok

Podle čeho vybírám kosmetiku a drogerii? Mám pár zásad, kterých se držím. Pokud jste zatím změnili jen jídelníček, určitě začněte uvažovat i o změně toho, ...
2
1

První pomoc pro sluncem poškozené vlasy

Dlouhodobý pobyt na ostrém slunci, koupání ve slané či chlorované vodě, ale také barvení, fénování a používání chemických přípravků může způsobit, že budou...

Festival Evolution (Praha 22.-24.3. 2019)

Festival Evolution je zaměřen na zdravý životní styl, který spojuje pět oblastí –  Bio styl, Zdraví, Eco World, Alternativu a Osobní rozvoj. Tyto okr...