PS: Letní hubnutí? Zkus to jinak!
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Tento seriál přináší výsledky unikátního výzkumu mezi českými ženami, které se změněnou či přímo makrobiotickou stravou prožily jedno či více těhotenství a porodů. Zkoumá vliv stravy na průběh těhotenství, obvyklé potíže, bolesti, psychické projevy, proměny nálad, ale i vztah k okolí. Text je vybaven tabulkami, grafy a statistikami, jejichž poselství je více než pozoruhodné.
Poprvé od vzniku Zrnění nabízíme čtenářům vlastní investigativní počin takovéhoto rozsahu a důležitosti. Jeho účelem není jen povzbudit těhotné ženy k lepší péči o sebe a potomka, ale také poskytnout porodním asistentkám či lékařům, budou-li ochotni naslouchat, první empirickou studii vlivu makrobiotické životosprávy na průběh těhotenství a porodu.
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
V takovém prostředí musela chutnat😋 a ten výhled!
Zdravím příznivce dobrého jídla,letos jsem mangolt nesel,protože junior nakoupil bílé,červené a pekynske zelí tak to používám místo mangoltu.Jo ta nádoba sklenice je dobrá věc.Plasty nebrat. U těch potravin ve sklenících doporučím ještě ruční vakuový zvon a potraviny v nádobě si na cestu vakuovat u té zeleniny je to dobre.No a kdo toho na zádech tahá více,tak sklenice jsou i z odlehčeného skla. Dobrou chuť na cestách z domácího.Karel
Buďte první, kdo napíše komentář