Domů > Magazín > Blog

Únor, měsíc osudové lásky

Astro okénko k měsíci únor: blíží se neuvěřitelné konstelace, nebe zazáří, naše srdce rozzáří! Každý měsíc píšu články o úplňcích a novoluních. Tentokrát jsem si při psaní únorového novoluní, které nastane 9. února, všimla zajímavé konstelace, kterou bych ráda popsala v kontextu dění na nebi celého měsíce února, s přesahem do první poloviny března.

Novoluní přející lásce

Novoluní je čas, kdy měsíc začíná svůj nový cyklus, zahajuje novou kapitolu a s ní přichází i nové téma. Tentokrát jde o téma osudové lásky. Na nebi se sejdou v blízkosti planety lásky a vztahů Venuše s Marsem, mimořádně v doprovodu planety Pluta. Jinak řečeno, protože Pluto se oproti oběma planetám nepohybuje ani krokem, ale spíše stojí, tato zamilovaná dvojice okolo něj „proběhne“ v objetí. Přičemž právě při kontaktu všech tří planet dojde
k osudovému kontaktu a vzájemné reakci.

Konjunkce Venuše a Marse není nic neobvyklého, ale společná konjunkce s Plutem je konstelace, kterou zažijeme jedenkrát za život nebo nikdy. Jedná se o mimořádnou a velmi silnou konstelaci, která se objeví jednou možná za stovky let. Pluto je planeta, která stráží zachování principů života na Zemi a nad našimi osudy.

Abychom byli vědomě přítomni tomu, co se bude dít, uvedu vás do dění.
V pátek 9. února ve 23:58 nastane vodnářské novoluní, jedenácté v tomto roce, jehož tématem bude osudová láska (dvě jedničky považuji za doprovodné specifikum vzniku něčeho nového). Již nyní se Venuše s Marsem k Plutu blíží a kolektivní klima je pro lásku ve všech odstínech velmi příznivé, ovšem působení bude zesilovat. Novoluní zaseje semínko – téma pro další měsíc, kdy se bude téma rozvíjet. Nutno dodat, že konstelace bude pozitivně podpořena dalšími planetárními velikány – Neptunem a Uranem, kteří lásce doslova nebesky požehnají. Téma osudové lásky se dostane do popředí na klidném společenském pozadí. Naše mysl bude spíše v oslabení.

Co lze očekávat

Pokud si přejete potkat životního partnera, tak přichází období, které vám bude maximálně nakloněno. Asi neexistuje čas, který by byl příhodnější. Jste-li ve vztahu s partnerem, je možné váš vztah transformovat a povýšit, zkrátka přinést do něho něco nového vlivem významné zkušenosti či poznání (osudově).
Kdo slaví svátek sv. Valentýna, tak ve dnech okolo 14. února bude konstelace silně působit a lze využít láskyplného klimatu jako potenciálu nejen pro společně strávený čas, ale růst ve vztahu.

Možná potkáte někoho, kdo vás v oblasti lásky a vztahů významně ovlivní a obohatí. Působení silné triády na nebi jistě nepřehlédnete. A pokud se nebude dít nic přímo u vás, buďte vnímaví pro své okolí, protože i zprostředkovaná zkušenost vás může významně obohatit.

Lze také očekávat zamilovanost, ale jako doprovodný jev zcela něčeho zásadně mimořádného, co se v oblasti partnerského vztahu, ve vztahu mezi mužem a ženou chcete-li, bude odehrávat, za účelem něčeho vyššího (našeho individuálního růstu).

Triáda Venuše, Mars, Pluto není klasickým milostným vzplanutím, ale něčím, co významně posune nás samé skrze vztah s opačným pohlavím a povede k našemu růstu.

Svatý Valentýn 14. února

Konstelace lásky bude silná a nádherná, ale dejte pozor na emoce a jejich ventilaci. Naše prožívaní bude zjitřené, a to i v následujících dnech. Napětí bude stoupat.
Nejpřesnější konjunkce všech tří planet nastane 17. února. Jedná se o velmi mimořádnou a silnou konstelaci, která se v životě jednotlivce neopakuje.
V tomto postavení setkání Venuše a Marse, ženského a mužského principu, získává náš život osudový otisk (skrze přítomnost Pluta).
Další silný moment nastane 20. února, kdy Venuše s Marsem budou v přesné konjunkci, již od Pluta vzdálené. Budou si svou získanou zkušenost užívat. Poté se obě planety budou od Pluta vzdalovat a pokračovat na svých cestách.

Nejen Valentýn bude lásce přát

Ve druhé polovině února počítejme s tím, že téma lásky bude pořád v popředí. V případě zamilovanosti si nová láska bude dělat své místo a hledat si svou cestu. Láska bude chtít být svobodná, nespoutaná a neomezená. Ve hře budou pomocné ruce dalších sil, včetně Marse v pozici bojovníka, který se postará, aby nová láska své místo dostala a mohla růst.

Tímto směrem se bude dění ubírat i v první polovině března, kdy budeme integrovat nové zkušenosti a změny do vědomí. Ovšem za naplnění původního předpokladu: že láska se zrodila, povýšila, zažehla… a ŽIJE!
Pokud se udají změny ve vztazích, vnímám je velmi pozitivně. Z širšího pohledu osudu jde o zásah vyšší moci. Filozofickou otázkou zůstává, zda vyšší síly osudu budou v souladu s naší svobodnou vůlí a nastavením, protože když působí láska v takovéto intenzitě a rozsahu, i kamenné srdce se zachvěje.

Přeji všem láskyplný a laskavý únor.
Veronika Šinclová

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

průvodkyně astropsychologií🌙 Život je cesta. Jsme na ní spolu.

107 lidí už poděkovalo za článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

Srdíčka na špejli s čoko polevou

Kdo už mé recepty zná, tak ví, že ráda do sladkého používám i různé obiloviny. Je to i skvělý způsob, jak je zakomponovat do jídelníčku dětem.

Valentýnský sladký krém s kokosem

Chcete svým miláčkům udělat radost na Valentýna? Chtělo by to růžovou ale bez éček, bez cukru a bez umělých barev? Zkuste tento sladký krém z rýže. Dezert ...
572

Dubnový úplněk 6. 4. 2023 – bude to jízda!

Blíží se další úplněk, tentokrát ve znamení Vah. Nastane ve čtvrtek 6. 4. v 6:34 ráno. V případě tohoto úplňku není špatné, že budeme začínat den již na ús...
329
5

Květnový úplněk 5. 5. 2023 ve znamení Štíra

Blíží se další úplněk, tentokrát ve Štíru. Nastane v pátek 5. 5. v 19:33. Nepůjde o ledajaký úplněk, tento zesílený štíří úplněk bude jeden z nejnáročnější...

Srpnový úplněk ve znamení Vodnáře

Blíží se úplněk ve Vodnáři. Nastane v úterý 1. 8. ve 20:31. Co od něj tentokrát můžeme čekat a jak na nás bude působit?
227
26

Srpnový úplněk 31. 8. 2023

Tento měsíc jde již o druhý úplněk, který nastane 31. 8. ve 3:35 ráno a bude ve znamení Ryb. Oproti předchozímu úplňku z 1. 8., který byl poměrně v zábavný...