Domů > Nepřehlédněte

20% sleva na eko kosmetiku a drogerii

Aby se vám lépe rozhodovalo, zda zůstat u běžné drogerie nebo začít brát ohled na svoje zdraví a na naši planetu, domluvili jsme pro vás fantastickou slevu na přírodní kosmetiku a eko drogerii. Šetřete přírodu i peněženku.

Econea.cz nabízí

 • Econeu nemusíme dlouze představovat, spolupracujeme s ní již několikátý rok, protože firma má podobnou filozofii jako my. Vybírá do své nabídky pouze výrobky šetrné k přírodě i zdraví člověka.
 • Zboží v eshopu Econea je recyklovatelné, kompostovatelné nebo vyrobené z recyklovaných materiálů.
 • Najdete zde vše od přípravků na mytí, uklízení, přírodní kosmetiky, opalovacích krémů, aroma olejů, přes látkové i kompostovatelné vložky, tampóny, pleny a jiné potřeby pro miminka, eko lahve, termosky, dřevěné příbory, módu až po sáčky do odpadkových košů, sáčků na nákupy nebo kancelářské potřeby.

  Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

  Členové Klubu mají slevu 20% na jakýkoli nákup v eshopu www.econea.cz. [přihlaste se]. Sleva neplatí na již zlevněné produkty.

  Akce trvá do 15.9. 2020

  PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

  Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
  Chci lepší postavu!

  Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

  1 člověk už poděkoval za článek. Oceňte práci autora také.

  Komentáře

  jendulacka
  24. 8. 2020

  Dobrý den, někde jsem tu četla Vaše oblíbené produkty konkretne to byly pasty na zuby…skoro bych se vsadila, že to bylo v tomto článku a teď to nikde nemůžu dohledat- mohla bych poprosit o pomoc/navigaci, kde jste to psala?. Moc děkuji
  Renata

  Ukázat další komentáře