Domů > Nepřehlédněte

20% sleva na eko kosmetiku a drogerii

Aby se vám lépe rozhodovalo, zda zůstat u běžné drogerie nebo začít brát ohled na svoje zdraví a na naši planetu, domluvili jsme pro vás fantastickou slevu na přírodní kosmetiku a eko drogerii. Šetřete přírodu i peněženku.

Econea.cz nabízí

 • Econeu nemusíme dlouze představovat, spolupracujeme s ní již několikátý rok, protože firma má podobnou filozofii jako my. Vybírá do své nabídky pouze výrobky šetrné k přírodě i zdraví člověka.
 • Zboží v eshopu Econea je recyklovatelné, kompostovatelné nebo vyrobené z recyklovaných materiálů.
 • Najdete zde vše od přípravků na mytí, uklízení, přírodní kosmetiky, opalovacích krémů, aroma olejů, přes látkové i kompostovatelné vložky, tampóny, pleny a jiné potřeby pro miminka, eko lahve, termosky, dřevěné příbory, módu až po sáčky do odpadkových košů, sáčků na nákupy nebo kancelářské potřeby.

  Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

  Členové Klubu mají slevu 20% na jakýkoli nákup v eshopu www.econea.cz. [přihlaste se]. Sleva neplatí na již zlevněné produkty.

  Akce trvá do 15.9. 2020

  PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

  Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

  Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

  Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

  Komentáře

  jendulacka
  24. 8. 2020

  Dobrý den, někde jsem tu četla Vaše oblíbené produkty konkretne to byly pasty na zuby…skoro bych se vsadila, že to bylo v tomto článku a teď to nikde nemůžu dohledat- mohla bych poprosit o pomoc/navigaci, kde jste to psala?. Moc děkuji
  Renata

  Ukázat další komentáře