Domů > Magazín > Blog

Eliška do toho šla po hlavě a do týdne se děly věci

Eliška je krásná štíhlá dvacet pět let mladá slečna. Když jsem ji poznala, ani ve snu mě nenapadlo, že ji trápí tolik různých menších zdravotních potíží. Přišlo mi jen, že je trochu unavená, a to jsem přičítala dlouhé cestě z Moravy do Prahy… Když jsme si pak spolu sedly nad její zdravotní analýzu, pochopila jsem, že jí opravdu není moc dobře a je nejvyšší čas s tím něco udělat. Poupravily jsme jídelníček, našly vhodnou knihu… Ale říkala jsem si, jak to při svém časovém vytížení asi zvládne?

I když je velmi mladá, je nejvyšší čas udělat změnu

Eliška je krásná štíhlá dvacet pět let mladá slečna. Když jsem ji poznala, ani ve snu mě nenapadlo, že ji trápí tolik různých menších zdravotních potíží. Přišlo mi jen, že je trochu unavená, a to jsem přičítala dlouhé cestě z Moravy do Prahy… Když jsme si pak spolu sedly nad její zdravotní analýzu, pochopila jsem, že jí opravdu není moc dobře a je nejvyšší čas s tím něco udělat. Poupravily jsme jídelníček, našly vhodnou knihu… Ale říkala jsem si, jak to při svém časovém vytížení asi zvládne?

Hned se vrhla do díla

Moc mile mě potěšila záplava dotazů a hlavně mejlík s konkrétními výsledky, který přišel hned za dva dny. Na nic nečekala a hned po návratu domů se pustila do nákupu nových surovin a do vaření. Okamžitě vynechala potraviny, které ji nedělají dobře. Zařadila do jídla to, co potřebuje, vrhla se na knížku, kterou si odvezla.

Po týdnu má jasné výsledky

A výsledky? Nenechaly na sebe čekat ani týden! Za pár dní ji přešlo hned několik potíží. Práci s jídlem si zjednodušila, vytvořila si nsvůj systém, jak věci snadno a rychle připravit.

Její zkušenosti si můžete přečíst

Poprosila jsem Elišku, jestli by byla tak moc hodná a svoje zkušenosti mi poslala, že bych se o ně ráda podělila s ostatními na webu. Hodně z vás totiž váhá, zda se do změn pustit, zda to nebude náročné, jestli to vůbec stojí za to… Tak se na to podívejte sami, co všechno se může ve vašem životě změnit k lepšímu za pouhý týden! Eliščin příběh naleznete zde.

Eliško, díky za všechny Tvé dotazy a akční přístup ke zdraví. Držím palce, aby Ti chuť na nový životní styl vydržela a bylo Ti dobře na těle i na duchu.

Eva

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

1 člověk už poděkoval za článek. Oceňte práci autora také.

Buďte první, kdo napíše komentář