Domů > Magazín > Blog

Hubneme do plavek – letos s online vařením!

Letos jsme do úspěšného programu přidaly nově online vaření, abyste si zdravé dobroty uměli připravit snadno a rychle jako my. Projíst se chutně ke štíhlosti není žádný problém, když víte, jak na to!

 

Zdravé ale chutné

Takové jsou recepty, které jsme do programu vybraly. Jídelníček obsahuje 84 receptů a my jsme z nich vybraly 6 hlavních jídel a 6 salátů, které si budete moci připravit online s námi podle videa. To zvládne opravdu každý a chutnat bude možná nejen vám, jak potvrzují letošní účastnice:

Katka: Evčo a Helčo, chtěla jsem Vám poděkovat za úžasné recepty, které jste pro nás připravily. Netušila jsem, že zdravá strava může být tak chutná. Než jsem začala s kurzem, měla jsem představu, že uvařit polévku bez bujonu nebo vývaru je prakticky nemožné, vy jste mi ukázaly pravý opak! A ta rychlost! Za chvilku je na stole.

Karolína: Letos jsem ve vaření v tomhle kurzu poctivější, i když nevařím všechno a zjistila jsem, že když uvařím i polévku k hlavnímu jídlu, nemám chuť na sladké zdravé moučníky a váha se potom dobře udrží. Po 5.dni půstu mi šly dvě kila dolů, víc ani nechci a vidím, že vařit se vyplatí…díky za skvělé recepty…:)

Evča: Dobrý den, tak jsem dnes zkusila jen tak nanečisto uvařit první oběd ,,do plavek,, ,abych viděla, kolik to vaření potřebuje času a bylo to moc dobré a kupodivu i docela rychlé. Naprosto mě nadchla chuť vymačkaného zázvoru Děkuju, Evča

A na co, že se můžete těšit?

Ve videu vám ukážeme, jak přípravit tyto pokrmy:

  • Žampionová směs s tofu, bulgurem a okurkový salát s koprem.
  • Smažené nudle se zeleninou, nishime z květáku a brokolice.
  • Nudličky z tempehu se zeleninou, jáhly se lněným semínkem, salát Coleslaw.
  • Kedlubnová polévka, směs s adzuki, salát z červené řepy.
  • Polévka s nudlemi, mungo fazolky na žluto, rýže a oves se lněným semínkem, zelný salát s jablkem.
  • Šafránové rizoto a okurkový salát s daikonem.

Přidejte se k nám

Pokud tedy máte rádi dobré jídlo, nechcete se trápit hlady a chcete si pokrm užít, přidejte se k nám. Ukážeme vám příjemnou cestu ke zdraví a štíhlé linii. Žádné utrpení, budeme si užívat!

 

Chci se přidat

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář