Domů > Magazín > Blog

Jarní očista se blíží, využijte slevu na nákup a ušetřete 20%

V pondělí 12.2. začínáme. Pokud jdete s námi do Jarní očisty a nemáte doma základní zdravé suroviny pro zdravé vaření, můžete využít slevu 20% na startovací balíček, který jsme pro vás domluvili.

Je čas si objednat

Pokud chcete mít nákup včas doma, abyste mohli s námi vařit, neváhejte a objednejte si ho včas.

Co je v balíčku  najdete zde, ve slevách pro členy Klubu. Balíček si mohou objednat jen účastníci programu Jarní detox a členové Klubu Jíme Jinak.

Musím si koupit balíček?

Balíček není povinný, je to výhodné balení základních surovin pro zdravé vaření, které se bude hodit zejména úplným začátečníkům, kteří doma tyto suroviny zatím nemají. Je to výhoda, kterou jsme pro členy Klubu a účastníky detoxu domluvili v našem oblíbeném eshopu, kde kromě základních surovin najdete i spoustu zdravých domácích dobrot jako třeba marmelády bez cukru, pralinky bez cukru, čaj z jasanových větviček a mnoho dalšího.

První týden v programu je přípravný, takže si suroviny můžete nakoupit podle seznamu, který dostanete, ve zdravé výživě a obchodech až v týdnu od 12.2. Vařit začneme až další týden, tedy od 19.2.

Pokud však chcete využít dodávku až do domu a slevu na základní potraviny od Country Life, pak si objednejte co nejdříve.

Těším se na viděnou v programu už za 8 dní!

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

16 lidí už poděkovalo za článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

Zelený japonský čaj Sun Rouge

Dnešní minirecenze je věnována japonskému zelenému čaji Sun Rouge, je to čaj Sencha, ale chuťově, alespoň pro mě, se od Sencha velmi liší, chuť umami zde v...

Jak zhubnout 5 kg za měsíc: vzorový jídelníček

Trápí vás nadbytečná kila nebo zdravotní problémy? Máme pro vás snadné (a chutné :-)) řešení – ozdravit jídelníček. Jak na to? V našem článku se dozvíte, j...

Zdravý jídelníček na hubnutí: Jezte vyváženě a chutně!

Vrhněte se s námi do hubnutí. Budete-li se stravovat správně, hubnutí shazování kil vám půjde samo. Inspirujte se našimi chutnými recepty a sestavte si vla...

Fitness jídelníček na hubnutí: Jde to i zdravěji!

Přestože je fitness strava velmi oblíbenou cestou k hubnutí, zahrnuje obrovské množství živočišných produktů, jejichž konzumace má nepříznivý vliv na naše ...
81
4

Teflon nebo nerez?

Jaká jsou rizika používání nádobí s teflonem, jaké jsou naopak výhody a jak je to s nerezovým nádobím? Na co je dobré dát si pozor a čeho se bát nemusíme?
139
10

Úplněk v Býku 28. 10. 2023 – čas požitku je tady!

Úplněk v Býku nastává v sobotu 28. 10. ve 22:23. Pojďme se podívat, co na nás tento úplněk chystá a jaký na nás bude mít vliv.