Domů > Magazín > Blog

Narodila se nám Karolínka

V sobotu večer se nám narodila dcerka Karolínka. Všem, co drželi palce ke krásnému porodu a zdravému miminku moc děkuji, šlo to přesně podle plánu :-)

 

Děkuji všem, co drželi palce

V sobotu večer se nám narodila dcerka Karolínka. Všem, co drželi palce ke krásnému porodu a zdravému miminku moc děkuji, šlo to přesně podle plánu :-)  

Teď mám to srovnání celé

Až bude chvilka, napíšu svoje zkušenosti s porodem bez této stravy a na ní.  Jako celé těhotenství, je to neskutečný rozdíl. Vím na tuty, že je to jen tím jídlem, protože všechno ostatní dělám stejně. A jak se v sobotu ukázalo, nedá se to svést ani na to, že bych jednou čekala kluka a jednou holku, a proto to bylo tolik rozdílné těhotenství, porod a šestinedělí. Srovnávám deníčky z obou těch radostných událostí a momentálně mám rozepsaný čtvrtý měsíc těhotenství. Tak pokud vyčkáte, budete moci porovnávat větší a větší rozdíly v těhotenství na klasické zdravé stravě (saláty, jogurty, celozrnné pečivo, sýry, fresh džusy,…) a na té naší, o které tu píšeme. 

Nebudu moc online

Díky krásným mateřským povinnostem teď nebudu tolik online a Helča bude sama na vaše dotazy a komentáře.  Tak ji šetřete a mějte s námi strpení.

Kurzy nejsou, zaregistrujte se, čekáte-li na termín

Kurzy jsou dočasně pozastaveny, uvidíme, jaké bude Karolínka miminko, zda se nechá nosit v šátku jako Markétka, jak bude spinkat atd. Všem registrovaným uživatelům dáme samozřejmě vědět jako prvním, až nové termíny vyhlásíme. Nechcete-li tedy stále sledovat rubriku aktuální termíny, zaregistrujte se a zprávu dostanete emailem.

 

Mějte se krásně,

Eva

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Evi, srdecne gratuluji! Karolinka je nadherna; krasne zdrave miminko, ktere Vam jiste bude delat jen samou radost. Preji hodne stesti a uzivejte si dosytosti materskych povinnosti nez se opet vrhnete do prace. :-)

Hurááá,na světě je další krásný človíček,kterému závidím tak skvělou rodinku!

Ukázat další komentáře