Děkuji všem, co drželi palce

V sobotu večer se nám narodila dcerka Karolínka. Všem, co drželi palce ke krásnému porodu a zdravému miminku moc děkuji, šlo to přesně podle plánu 🙂  

Teď mám to srovnání celé

Až bude chvilka, napíšu svoje zkušenosti s porodem bez této stravy a na ní.  Jako celé těhotenství, je to neskutečný rozdíl. Vím na tuty, že je to jen tím jídlem, protože všechno ostatní dělám stejně. A jak se v sobotu ukázalo, nedá se to svést ani na to, že bych jednou čekala kluka a jednou holku, a proto to bylo tolik rozdílné těhotenství, porod a šestinedělí. Srovnávám deníčky z obou těch radostných událostí a momentálně mám rozepsaný čtvrtý měsíc těhotenství. Tak pokud vyčkáte, budete moci porovnávat větší a větší rozdíly v těhotenství na klasické zdravé stravě (saláty, jogurty, celozrnné pečivo, sýry, fresh džusy,…) a na té naší, o které tu píšeme. 

Nebudu moc online

Díky krásným mateřským povinnostem teď nebudu tolik online a Helča bude sama na vaše dotazy a komentáře.  Tak ji šetřete a mějte s námi strpení.

Kurzy nejsou, zaregistrujte se, čekáte-li na termín

Kurzy jsou dočasně pozastaveny, uvidíme, jaké bude Karolínka miminko, zda se nechá nosit v šátku jako Markétka, jak bude spinkat atd. Všem registrovaným uživatelům dáme samozřejmě vědět jako prvním, až nové termíny vyhlásíme. Nechcete-li tedy stále sledovat rubriku aktuální termíny, zaregistrujte se a zprávu dostanete emailem.

 

Mějte se krásně,

Eva

 

Seriál: Jak na jaro

materiály
 • Stáhněte si jej a upravte jídelníček.
 • Vyhněte se nemocem a jarní únavě.
 • Jídelníček ke stažení!
 1. Evi, srdecne gratuluji! Karolinka je nadherna; krasne zdrave miminko, ktere Vam jiste bude delat jen samou radost. Preji hodne stesti a uzivejte si dosytosti materskych povinnosti nez se opet vrhnete do prace. 🙂

 2. Evo, ja mela taky kazde tehotenstvi jine, i kdyz jsem cekala dva kluky, takze tou stravou to urcite neni, protoze jsem nejedla jinak. Trosku mi prijdete fanaticka. Ale samozrejme gratuluji k narozeni miminka, at je hodne zdrave.

  • Tedy Zdenko, fascinují mě takoví lidé. Lidé, kteří vždy URČITĚ vědí, jak se věci mají. Skutečně nechápu, jak můžete s takovou jistotou posuzovat, kterak se kdo cítí a co je toho příčinou. To je velmi nehezký čecháčský nešvar. Navíc je tedy, podle mě, dost nevkusné popřát čerstvé mamince těmito slovy. Asi už jste zapomněla, jaký je to krásný a euforický stav. Myslím, že jste si to mohla schovat až do diskuze k nějakému konkrétnímu článku. PS: kdysi jsem byla alergik a teď už nejsem, TAKŽE TOU STRAVOU TO URČITĚ JE.

   • Zdenka to myslela asi dobře, jen se špatně vyjádřila. Tou stravou to „nemusí“ být. Nebo „jenom“ tou stravou, protože takových lidí, se stajnými zážitky jako má Zdenka, znám víc. Už mi to i sami říkali.

 3. Srdečně gratuluji a přeji celé rodince mnoho zdraví (ačkoliv na něm dost usilovně sami pracujete… :-))

  Pipi

 4. Moc moc gratuluji a doufám, že si to budu moci také ještě aspoň jednou prožít. Přeji hlavně zdraví, lásku a spokojenost. Užívejte si to.

 5. Evo, posílám veliké gratulace, Karolínka je krásná :). Přeji vám hodně pohody, lásky a šťastné mateřské povinnosti 🙂 Táňa

 6. Zobrazit všech 12 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekBezlepkový pohankový kvásek
Další článekZdravý narozeninový dort vhodný k 1. narozeninám