PS: Jak jíst tak, aby ti bylo dobře?
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Nemůžu jíst podle Jíme Jinak, protože si občas dávám jídla, které na Jíme Jinak nedoporučujete. Opravdu? Tak to se podívejte na toto video.
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Dobrý den, děkuji za nabídku, máte ho ještě? A máte od něj případně nějaký doklad – je ještě v záruce..?
Vyzkouším, děkuji 🙏 Opékám jakékoli oříšky nebo směs na pánvi, potom přidám rýžový slad nebo javorový sirup a lžíci shijo koji, zamíchám a potom dám na 10 min do trouby. Jsou excelentní.