Od 14 let jím jinak – rozhovor s Evou (21let)

Eva přišla k jinému jídelníčku ve 14 letech díky mamince. V rozhovoru s ní se dozvíte, jak změnu jídelníčku přijímala a co na to říkali její spolužáci. Eva před změnou jídelníčku trpěla na velmi mastnou pleť, akné, ekzém kolem úst suchých až do krve a  na křeče v břiše, kvůli kterým ji museli ze školy odvážet. Se změnou stravy ji tyto problémy opustily a navíc ke své spokojenosti shodila 10 kg.  Zkouškové období zvládá bez kafe a má sílu se učit. Chcete vědět, jak se její mamince podařilo, že Eva u této stravy zůstala? Jak se dnes Eva stravuje v rodině, kde jí každý jinak? Jak Evčinu stravu bere její rodina a jak reagují její mladí přátele na vysoké škole? Zajímá vás, jestli byla Eva ve škole za podivína a smáli se jí? Jak Eva řeší stravu během neustálého cestování? Jak řešila ztrátu menstruace a co na to rodina a gynekolog?  Pak si najděte 15 minut a přehrajte si tento videorozhovor.

🔒 Přístupné členům Klubu Jíme Jinak

Klub Jíme Jinak

👉 Přihlaste se, pokud jste s námi v programu. Nápověda.

💕 Líbí se vám recepty a články, které tu čtete zdarma a bez reklam? Díky členům Klubu JJ je můžeme psát.

✨ Za podporu Klubákům dáváme prémiové materiály, jako je tento, videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradnu a slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů).

🍒 Oceňte naše mnohaleté úsilí a zvažte členství.

Co říkají o Klubu Jíme Jinak členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

Chci do Klubu
Zjistit více