Zajímá vás, proč Jíme Jinak funguje, z čeho vycházíme a jaké jsou hlavní principy Jíme Jinak?
Pojď na živý kurz vaření
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Jak složité je vařit podle Jíme Jinak a pro koho to je vhodné? Kolik se toho budu muset naučit? Poslechněte si toto video.
Zajímá vás, proč Jíme Jinak funguje, z čeho vycházíme a jaké jsou hlavní principy Jíme Jinak?
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Dobrý den, děkuji za nabídku, máte ho ještě? A máte od něj případně nějaký doklad – je ještě v záruce..?
Vyzkouším, děkuji 🙏 Opékám jakékoli oříšky nebo směs na pánvi, potom přidám rýžový slad nebo javorový sirup a lžíci shijo koji, zamíchám a potom dám na 10 min do trouby. Jsou excelentní.
Buďte první, kdo napíše komentář