Domů > O nás > Pochvaly

Shodila jsem 20 kg a únava ustoupila (Hana)

Hana: Chci vám moc poděkovat za tyto stránky, jsou moc prima a je v nich spousta dobrých rad. Na tyto stránky mě přivedl kolega z práce. Před téměř dvěma roky se mně zeptal jestli nechci zkusit Jarní očistu. Jeho paní vařila a nosil jídlo do práce pro sebe i pro mne. V té době jsem nebyla schopná si pro sebe vařit – byla jsem unavená a po práci jsem nic víc nezvládala. Po Jarní očistě (i když jenom oběd) mi bylo mnohem lépe – polevila únava. Před dovolenou jsem se rozhodla, že začnu sama a koupila kurz Hubneme do plavek. Vařila jsem podle něho třikrát dokola a bylo mi fajn- shodila jsem 20 kilo a únava ustoupila. Stále se snažím vařit podle Klubu Jíme Jinak do kterého jsem se přihlásila a jsem zde velice spokojená. Moc děkuji za vaši práci a velkou pomoc manželce kolegy, bez ní bych nebyla schopna začít.

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

11
4

Když jím jinak, tak si to užívám (Dana, 39 let)

Mojí hlavní motivací bylo zhubnout. Povedlo se.  A přišly i benefity navíc – nejsem unavená, přestala mě bolet hlava, zmírnily se menstruační bolesti...

Poporodní kila jsou pryč a ruce nesvědí (Martina, 41 let)

Do zmeny jedálníčka som išla s cieľom schudnúť a zbaviť sa ekzému. A oboje sa veru podarilo. Vrátilo sa mi sebavedomie a cítim sa lepšie a krajšie.
28
41

Najednou vidím spoustu věcí jasněji (Naďa, 34 let)

Po dvou dětech jsem měla o 10 kg víc, než jsem byla zvyklá. I když jsem se snažila, nešlo to dolů. Přidaly se různé zdravotní problémy jako velikánská únav...