Sleva 20% pro registrované – na všechny tituly vydavatelství Anag, např. o vaření. Doporučujeme Radost z jídla a Radost ze zdravých dětí od MUDr. Strnadelové, tituly od Dagmar Lužné nebo Hermana Aihary.

[ přihlaste se ]
Speciální sleva 30% pro členy Klubu – na všechny tituly tituly o zdravém životním stylu, vaření a volném čase vydavatelství Anag. Doporučujeme Radost z jídlaRadost ze zdravých dětíMakrobiotické nedělní vařeníVaříme pro děti podle makrobiotických zásad. [ přihlaste se 

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

  1. Ahoj Evi,prosím tě můžeš mi vysvětlit, jak je myšleno, že případné slevy vydavatelství se nesčítají se slevou s Jíme jinak ? Je to tak, že když oni mají uvedenou slevu na knihu např. 10%, tak se již sleva 30% nedostane ? Nějak tomu nerozumím. Díky za vysvětlení. Pěkný víkend. Helena

  2. Nevím si rady,jak mám knihy objednat,prosím poraďte.Asi jsem úplně blbá,ale když kliknu na titul,tak se jen zvětší.Díky moc za trpělivost.

  3. Váš nový životní styl mě oslovil, cítím sama,že i já a moje děti potřebují změnu-alergie,ekzemy.Kterou publikaci by jste mi doporučili. /děti mají již 10let a já jako zdravotni sestra pracují na směny, takže neustále žiji ve velkém shonu/.

    • Já osobně bych doporučila od MUDr. Strnadelové Radost ze zdravých dětí a pak samozřejmě videa od této lékařky a vše tady na jj. Paní doktorka rovněž pořádá pro rodiče s dětmi kurzy na Morávce. Ing. Lužná má taky knihy s recepty a pořádá rovněž různé kurzy, dovolené i v zahraniční.

    • My začínaly s knížkou Vlaďky Strnadelové Radost ze zdravých dětí a Radost z jídla, teprve po přečtení těchto knížek nám v hlavě všechno docvaklo a už jsme nemohly jinak :-).

  4. Zobrazit všech 12 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekBezlepková kvásková vánočka
Další článekSleva na knihy vydavatelství SmartPress